Ozone Argon

01. 03. 2016 Alexandr Sýkora
949 zhlédnutí

Ozone Argon

Pokud zvažujete nákup nové herní myši, určitě přemýšlejte nad novinkou Ozone Argon. Nová herní myš nabízí kvalitní a bohatou výbavu, plynulý chod a pohledný design. Dalším velkým aspektem pro rozhodování je i fakt, že myš je určena jak pro pravoruké, tak i pro levoruké uživatele.

Tato nová herní myš si získá opravdu každého. Výrobce zde sází především na design a bohatou funkčnost zařízení a také na možnost používat myš jak pravou nebo i levou rukou, což je dosti velkým plusem například pro vícečlenné domácnosti, kde používá herní komponenty více rodinných a blízkých příslušníků. Jako každá kvalitnější herní myš, tak i tato disponuje kvalitními spínači Omron, což zaručuje dlouhou výdrž tlačítek a samotné myši. Samozřejmě zde ani nechybí kvalitní LED podsvícení, kde si můžete nastavit oblíbenou barvu světla a také možnost si myš hmotnostně upravit díky závažím, která jsou součástí prodejního balení stejně tak jako malá závažíčka, stručný návod a instalační CD s doprovodným softwarem. Hmotnost myši totiž dosahuje ke 125 gramům bez kabelu, v podstatě se tedy dá říci, že je poměrně lehká. Dalšími výbornými aspektem, který zde nacházíme, je i přítomnost laserového senzoru s rozlišením 8200 dpi, myš je tedy vybavena dosti využívaným typem Avago ADNS-9800. Ozone Argon má celkem devět tlačítek včetně kolečka a podporuje USB 2.0. Na USB kabelu myši je osazen pozlacený konektor. Novinka mezi skupinou herních myší, Ozone Argon, je vyrobena z tmavých a černých kvalitních plastů. Základna myši je tvořena dosti tvrdým a horní část změkčeným povrchem, což zaručuje příjemné uchopení bez náhlých bolestí ruky. Poměrně velkou část zařízení tvoří také boční gumové gripy.

Herní myš Ozone Argon zakoupíte v různých eshopech a v prodejnách s počítačovými komponenty za cenu mírně přesahující 1500 korun včetně DPH. Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0