Plague Inc. – NOVINKY – Update, který otočí celou hru!

29. 03. 2020 Nikola Štěrbová
831 zhlédnutí

Hrát Plague Inc. v této těžké době ve vás probouzí celou řadu úplně nových pocitů. Na jednu stranu je pořád zábava ničit dokola lidstvo s pomocí bakterií, virů a plísní, dokud se nezamyslíte nad tím, že právě kvůli viru sedíte doma a nikam nemůžete. A pokud jste na tom stejně jako já, malá část vašeho mozku pořád dokola opakuje, že karma je zdarma a hrát tuhle hru je opravdu špatný nápad. Naštěstí vývojáři myslí, přesně na lidi jako jsme já, nový mod hráčům umožní zachránit lidstvo.

 • Datum vydání: 18. února 2016
 • Vývojář: Ndemic Creations
 • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Android, Windows Phone, iOS

Plague Inc. byl vždycky o ničení lidstva. Hráč si vybere prostředníka, s jehož pomocí se pokusí zničit lidstvo, to může být bakterie, parazit, virus, nano-virus nebo třeba plíseň a umístí ho do nějakého státu. Aby se nemoci dařilo, hráč za herní body nakupuje rezistenci proti klimatu nebo lékům, učí nemoc rozšiřovat se a rozvíjí potencionálně fatální symptomy.

S tím jak se začala šířit pandemie v reálném světě a potom, co Čína zakázala prodej hry a internet zaplavila vlna meme, přišel čas na nový update. Lidstvo prostě potřebuje novou naději (něco tak něco).

Nový mod proto obrací hru naruby, už žádné ničení lidstva, ale jeho záchrana. Hráči se budou muset postarat o to, aby virtuální obyvatele Země vážně neohrozila žádná nemoc. Podobně jako to vidíme kolem sebe, se budeme starat o zavírání hranic, izolování nakažených, rozvoj zdravotnického systému a zkoumání nových léků.

Kdy bude nový mod hotový není zatím jasné. Pro všechny hráče, kteří už si Plague Inc. zakoupili bude zdarma do konce karantény, což není zrovna přesná informace, vzhledem k tomu, že nikdo neví, jak dlouho tahle situace bude trvat.

A protože stejně nemám nic lepšího na práci, jdu si umýt ruce a rozšířit mezi pár milionů lidí plíseň.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0