Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 – RECENZE – Není třeba výcviku

06. 05. 2016 Vojtěch Pastuszek
878 zhlédnutí
 • Datum vydání: 25. února 2016
 • Vývojáři: PopCap Games
 • Vydavatel: Electronic Arts
 • Platformy: PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One
 • Žánr: Tower defense, střílečka z třetí osoby, single / multi – player

Plants vs. Zombies Garden Warfar2

Je to již druhý rok, co zde byla pro fanoušky bláznivých stříleček hra Plants vs. Zombies: Garden Warfare. Hra měla takový úspěch, že se vývojáři z PopCap Games rozhodli udělat pokračování. Je to možná shoda náhod, nebo marketingový tah, ale dvojka vyšla ve stejný datum jako jednička.

Ti z vás, kteří hru znají pouze pod názvem Plants vs. Zombies na smartphony zřejmě o této hře již slyšeli. Pro lidi, kteří ale neznají hru na mobil ani jedničku této úžasné střílečky, tak je zde pár základních informací o hře. Není to pouze mapa, na kterou se díváte z ptačí perspektivy a nehrajete za všechny rostliny, jak to bylo doposud „normální“, ale hrajete pouze za jednu jedinou postavu, kterou ale můžete v průběhu hraní měnit.

Plants vs. Zombie Garden Warfare 2

Dvojka se od jedničky liší hlavně v tom, že byla zde přidána možnost si zahrát také single-player. Není to ale jen tak, že si zahrajete single-player a pak až můžete jít hrát na multi-player. Je jen na vás, jestli single-player zapnete či nikoli. Jsou zde ale bonusy za to, když ho projedete, a to za armádu rostlin, a armádu zombies. Dostáváte lízátka, a za každých 5 lízátek dostanete v multi-playeru více expů. Nejvíc jde dostat dvojnásobný počet expů, což není úplně k zahození. Jeden z úkolů, co zde můžete plnit je například chránění rostliny, kterou musíte dopravit na svou základnu.

Za peníze, které získáváte za hraní, si kupujete kartičky, ze kterých dostáváte různé vylepšení na vaše hrdiny. V menu máte na výběr také emoce, kouzla a přehled upgradů, které vaše postava má.

Plants vs. ZombiesGarden Warfare 2

Po umření na bojišti máte určitý čas, za který se respawnete. V průběhu hry se navzájem zabíjíte, plánujete taktiky a ke konci hry se zobrazí nejlepší hráči dané frakce. Za odehranou hru také získáváte již zmíněné peníze, neboli coiny.

Fighty jsou opravdu nemilosrdné, občas budete zuřit a chvilka odpočinku vám opravdu pomůže, ale jinak pokud si ze hry nic neberete, dá se užít hodně srandy, hlavně, když hrajete s kamarády.

+ Masivní fighty, hodně postav, po respawnu blízko bojiště

– Možnost přizvat kamaráda s větším levelem – neférové boje, nevyrovnanost pár postav

Hodnocení: 6/10Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2019 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0