Podívejte se na nové gameplay záběry z PES 2017 – NOVINKY

14. 08. 2016 Jakub Fišer
1 722 zhlédnutí

Každý rok je to tak trochu na stejné. Pokud hrajete sportovní simulátory, ty fotbalové zvláště, víte o čem mluvím. Každoroční souboje mezi Pro Evolution Soccer a FIFA je velice zajímavé sledovat. Například minulý rok se ProEvo skutečně vyšvihlo, ale FIFA opět tento pomyslný souboj vyhrála. Ve skutečnosti tyto souboje nemají většinou smysl, protože každý fanoušek toho či onoho fotbalového simulátoru má svého koně vybraného a na toho vsází – a jsou to jednoduché počty. Ve zkratce, FIFA je o něco arkádovější, což rozhodně dokáže přilákat hodně velký zájem u hráčů. Osobně nedokážu moc ProEvo posoudit, nikdy jsem ho nehrál a jsem hráčem FIFy, ale jedno musím uznat jednoznačně – Pro Evolution Soccer se za posledních několik let na konzolích značně zlepšila a je to jedině dobře.

Zatímco letošní FIFA má speciální smlouvu s Manchesterem United anebo Juventusem Turín, letošní Pro Evolution Soccer zase nadchne dohodou s Barcelonou, přičemž možná FIFě vyfoukne i stadion Camp Nou. A tak, jako každý rok, tak i letos je PES rychlejší a hned se uvádí s gameplay záběry, kde je k vidění souboj Atlética Madrid proti Barceloně a národní tým Německa proti národnímu týmu Francie. K vidění je právě stadion Camp Nou v Barceloně a díky zmiňované dohodě mezi Konami a Barcelonou jsou k vidění obličeje hráčů, které díky motion capturingu obličejů vypadají skvěle. Dobře vymodelovaní jsou i hráči Atlética Madrid, zdá se, že si letos vývojáři z Konami na španělské 1. lize značně zakládají, stejně, jako již několik let Premier League u EA Sports.

Osobně jsem se více těšil na německý nároďák a ten dopadl také skvěle. Národní týmy ale rozhodně dopadnou dobře, jelikož Konami má s nimi velmi dobrou zkušenost. Pro letošní Mistrovství Evropy ve fotbale totiž přichystali speciální DLC pro PES 2016, kde si na nich museli dát záležet. Podívejte se tedy na první gameplay záběry z nového ProEva;  možná vám to pomůže rozhodnout se, pokud přemýšlíte nad koupí FIFy nebo ProEva.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0