Pokémon Sun and Moon – NOVINKY – Nová hra na vaše Nintenda

26. 11. 2016 Zuzana Bumbová
843 zhlédnutí

Celé dlouhé dva roky čekají všichni fandové se svými kapesními konzolemi na vydání dalšího dílu po zatím poslední dvojici Pokémon Omega Ruby a Alpha Sapphire a teď jsme se konečně dočkali pokračování – Sun and Moon.

Tak rychle dohledejte zbývající legendární pokémony a přestaňte lovit shiny verze a vzhůru do nového dobrodružství na ostrovech Alola. Stejně jako tomu bylo v X a Y, i zde si budete moci trochu upravit váš charakter – na začátku hry si zvolíte nejen své pohlaví, ale i barvu pleti, vlasů a očí. Samozřejmostí je i výběr jednoho ze tří počátečních Pokémonů. Na výběr budete mít mezi létající travní sovou Rowlettem, ohnivou kočkou Litten a vodním lachtanem Poppliem.

pokemon3ds

Podle toho, jestli jste si koupili Sun nebo Moon, vás také tradičně čekají různé rozdíly. Jedním z těch nejzákladnějších je legendární Pokémon, kterého vidíte již na obalu vaší zakoupené hry – Solgaeo v Sun verzi a Lunala v Moon verzi. Mnohem důležitějším rozdílem je ale posun času mezi těmito hrami. Sun funguje dle klasického času v Nintendu, zatímco Moon je o 12 hodin posunutý, takže pokud budete lovit v průběhu dne, v Moon budete mít hlubokou noc. Nová generace s sebou také přinesla mnoho nových pokémonů a tropické Alola verze těch již známých – potkat se tak můžete s ledově bílým Sandshrewem, šamanským Marowakem, barevným Mukem, nebo třeba již na internetu nechvalně známou formou Exeggutora nově s žirafí délkou krku. Rozhodně bude hodně co objevovat a chytat, protože počet existujících Pokémonů již přesahuje 700 kusů.

pokestarters

 

A jak již také umístění této celé hry napovídá, ocitnete se na tropických ostrovech. To však také znamená, že se budete muset velmi často pohybovat po vodě, což bývalo v předchozích verzích někdy dost otravné, ale zase se těšte na mnoho vodních Pokémonů, které po svých cestách nyní potkáte.  Hra rozhodně nezklame a každý fanoušek předchozích Pokémon her, či Pokémonů samotných, by si jí jistě měl také co nejdříve zakoupit. Pokud však stále váháte, v Nintendo e-shopu si stále můžete stáhnout demoverzi zdarma a vyzkoušet si hru ještě před koupí! Tak na co ještě čekáte?Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2018 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0