Pokkén Tournament: Nová hra od tvůrců Tekkena

19. 01. 2016 Jakub Fišer
1 147 zhlédnutí

Představte si situaci – pánové z Namco, kteří stojí za kultovní mlátičkou Tekken se rozhodli, že ve svém novém titulu (nemyslím nový Tekken pro PS4, ten je teprve v plánu) zasadí do univerza Pokémonů. Absolutně perfektní nápad, nutno uznat a jestliže hra bude tak dobře propracovaná, jako hry v sérii Tekken, máme se skutečně na co těšit. Hra se bude jmenovat Pokkén Tournament a bude se pravděpodobně skutečně jednat o hybrid mezi pokémony a Tekkenem. Asi se ale nedočkáme lámání kostí, i když, kdo ví.

pokkén tournament

Asi vás moc nepřekvapí, že jako první se hra dostane na domácí konzoli WiiU a to konkrétně 18. března tohoto roku, ale v plánu může být i port pro PlayStation 4 a Xbox One. V době uvedení na trh bude ve hře 16 hratelných postav; 16 pokémonů. Mezi nimi nebudou chybět Pikachu, Charizard anebo vznešený Suicune. Zde je kompletní seznam hratelných postav: Pikachu, Pikachu Libre, Machamp, Lucario, Gengar, Gardevoir, Garchomp, Charizard, Mewtwo, Shadow Mewtwo, Chandelure, Braixen, Blaziken, Weavile, Sceptile a Suicune.

Pokken-Tournament-Pikachu

Pokkén Tournament bude jistě zajímavou alternativou, oproti klasickým hrám s pokémony, jako je Pokémon X nebo Y. Hra pochopitelně nabídne i lokální a online multiplayer. Lokální multiplayer bude možný díky propojení dvou WiiU konzolí LAN kabelem. Klasický online multiplayer poběží v 60 snímcích za vteřinu a bude dostupný v klasickém jednoduchém casual modu (přítel proti přítelovi, jednoduchý zápas), tak v tzv. žebříčkovém modu, kdy se budou vaše výkony zaznamenávat do globálních žebříčků, kde uvidíte svoje postupy a budete se moci zlepšovat. Nutno uznat, že nápad je to dobrý, snad bude realizace minimálně na stejné úrovni. Pro majitele Nintenda WiiU a fanoušky pokémonů je koupě Pokkén Tournament jednoznačnou povinností. Rozhodně bych ale kvůli této hře WiiU nekupoval, počkal bych si, až na příchod na jiné konzole, jestli se ale dočkáme.

zdroj: Hrej.czElektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0