PUBG Mobile – MOBILNÍ HRY – Tohle nikdo nečekal! 2/2

24. 05. 2018 Filip Starý
1 021 zhlédnutí

Další pochvalu si zaslouží aktualizace, které na vás vyskočí každý den s něčím novým. Osobně jsem si již u prvních verzí říkal, že je to téměř dokonalý port a nic už nemůže jít zlepšovat, šlape to skvěle a je to zábava. Pak jsem hru zapnul po týdenní pauze a nestačil jsem se divit. Propracovaný ranked systém, odměny, craty s oblečením, nová mapa a dokonce i squady.

Squady fungují taktéž velmi povedeně. Využívat můžete mikrofon a bez problémů komunikovat s hráči. Knockování a zvedání funguje bez problémů a nic nebrání šplhání na ranked žebříčku i v oblasti squadů. Samozřejmě narazíte i na mnoho jedinců bezmyšlenkovitě křičících v cizým jazyce, ale tomu je tak všude.

PUBG Mobile přichází i s mnohými zjednodušeními, které dělají hru mnohokrát lepší v rámci mobilních zařízení. Například lze využít automatického sbírání věcí a automatického otevírání dveří, což velmi rychle oceníte. Taktéž tu je možnost automaticky následovat spoluhráče v duo nebo squadech, což se hodí například při seskoku, aby každý neletěl jinam.

Kupodivu i systém granátů funguje ve hře skvěle. Na výběr máte z vysokého a nízkého hodu, což bohatě stačí a často s tím můžete dělat pěkné kousky. Co se týče zbraní, tak je vše jako u klasického PUBG, a proto se tu nebudeme opakovat. Batohy, váha věcí, doplňování zdraví, armor, vše funguje intuitivně a bez větších problémů.

PUBG Mobile není z hlediska hratelnosti co vytknout, stačí zatleskat a udělit velkou pochvalu, protože tak by měli mobilní hry vypadat a jsem zvědav, zdali se PUBG Mobile objeví i na mistrovství v mobilních hrách, protože ambice na to rozhodně má.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0