PUBG Mobile – NOVINKY – Zombie mód 2/2

06. 05. 2019 Filip Starý
887 zhlédnutí

Druhý mód Zombie: Survive Till Dawn 2 je snazší v tom, že v noci mapu nezamoří toxický plyn, ale zase se do hry přimíchávají hodně ostatní hráči. Tento mód tak funguje jako klasický PUBG match, akorát je mapa zamořena zombie, kteří se spawnují v noci. V tomto módu proběhnou celkem dvě noci a následně už jde jenom o souboj hráčů. Na mapě se také spawnují bossové, ze kterých padají věci jako speciální zásobník na 60 nábojů nebo nové zbraně. Na jejich eliminaci je ale potřeba opravdu dobrá souhra celého týmu. 

Jak je to tedy s novými itemy? Novinkou je například zombie granát, který slouží ke spawnutí zombie. Dále se v módu nachází granát zpomalující zombies. Využít lze i vakcínu, která slouží k rychlejšímu obnovování zdraví. Co se týče zbraní, tak to je mnohem zajímavější. K dispozici je totiž M134 minigun a plamenomet. Minigun má v jednom zásobníku 200 nábojů a dokáže způsobit pořádnou spoušť. Akorát s ním nejde střílet z auta a nejde využít přiblížené míření. Plamenomet je taktéž velmi účinným obraným mechanismem, ale problémem u těchto zbraní jsou náboje, kterých je vždycky nedostatek. Třetí zbraní je RPG, které slouží spíše k pobavení a jelikož jsou zombies většinou velmi blízko vás, tak není úplně nejchytřejší používat raketomet. 

Zombie módy jsou největší zábavou v týmech, kdy můžete taktizovat, jít na bosse a celkově je odrážení vln zombies vždycky zábavnější ve více lidech. Jak již bylo zmíněno výše, existuje spousta míst, kam se dá na mapě schovat a zombies se na vás nedostanou. Jediným problémem pak zůstávají zombies plivající toxické látky a skákající, ale těch není naštěstí mnoho. Tyto místa je vhodné objevovat sám. Je to rozhodně větší zábava, než si to jenom vygooglit. Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0