RE-PLAY – NOVINKY – Velké změny

21. 01. 2019 Filip Starý
935 zhlédnutí

RE-PLAY, nejsledovanější herní pořad v ČR se dočká po osmi letech velkých změn. Komunitu to samozřejmě ihned rozdělilo na odpůrce a příznivce a abyste si i vy mohli udělat vlastní názor, tak jsme pro vás připravili tento článek.

Tou nejzásadnější změnou je odchod ikonických moderátorů, kteří jsou s RE-PLAYem pevně spojení od jeho začátku a za uplynulých osm let s ním ušli obrovský kus cesty. Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová odchází do televize Seznam, kde se zapojí do nového projektu. Nahradí je čtveřice nových moderátorů. 

Prvním z nich je streamer Oldřich  Štěrba, který na Twitchi vystupuje pod přezdívkou ArcadeBulls. Druhým je YouTuber Martin Rota, třetím Dominik Vysloužil a čtveřici doplní Gabriela Wróbel. Původní moderátoři jsou s RE-PLAYem spojeni velmi pevně, a proto je nutné přijít s novým konceptem, který dostal název Re-PLAY 2.0 a první vysílání se uskuteční v sobotu 2. 2. 2019.

Zatím těžko soudit, jak bude celý koncept vypadat, ale jedno je jasné, jsme svědky určitého generačního posunu a RE-PLAY se začíná zaměřovat především na mladší publikum. Starší generace si Tukana a Bětku pamatují spíše jako kvalitní herní redaktory spojené s časopisem Score a moderátory až na druhém místě. To se teď trochu obrátí a moderátory se stávají především herní baviči, kteří jsou zaměřeni na mladší publikum a nejsem si vědom toho, zdali se někdy věnovali herní novinařině jako takové. Na tom samozřejmě nezáleží, protože moderátor má moderovat. 

Co se týče šéfredaktorského postu, tak ten po Alžbětě Trojanové přebírá Jan Modrák – současný šéfredaktor časopisu SCORE. 

A to je patrně vše, co o novém konceptu RE-PLAYe zatím víme. O všem pravděpodobně rozhodne datum 2. 2. a první díl nového konceptu pořadu. Pak se velmi rychle rozhodne, zdali nejsledovanější český herní pořad zůstane nejsledovanějším českým pořadem nebo uslyšíme o Tukanovi s Bětkou a novém projektu na Seznamu. Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0