Ready or Not – NOVINKY – My jsme připraveni a co vývojáři?

10. 03. 2019 Nikola Štěrbová
1 155 zhlédnutí

Každý z nás má svůj osobní seznam her, na které se nejvíc těší a nemůže se dočkat jejich vydání. Na mém je hra s názvem Ready or Not od studia Void Interactive. Nástupce legendárního SWAT 4 se pokusí přiblížit hráčům práci speciálních jednotek. Nový trailer dokazuje, že půjde o opravdu zajímavou hru plnou akce, napětí a kooperace.

 • Plánované datum vydání: Q4 2020
 • Vývojář: Void Interactive
 • Platformy: Microsoft Windows (později konzole)

Studio Void Interactive se od oznámení hry na nějakou dobu odmlčelo až už jsme si začínali říkat, kdy se dozvíme něco nového. Asi před týdnem začali vývojáři lákat na stream, na kterém vypustili trailer a ukázali všem na čem vlastně celou tu dobu pracovali.

Ať už dáváte přednost sólo akci, hře s kamarády nebo proti nim, Ready or Not je na vás připraveno. Ujmete se role jednoho z členů SWAT týmu, pečlivě si naplánujete akci a vydáte se vstříc nebezpečí zachraňovat rukojmí. A i když jde o nástupce SWAT 4, pořád tady mluvíme o hře, která teprve vyjde. Takže se můžeme těšit na pokročilé taktiky dosud neviděné v jiných hrách nebo pokročilou AI inteligenci, díky níž se nejen nepřátelé ale i nevinní obyvatelé budou chovat nepředvídatelně. A taky bude mít více než pokročilou balistiku, takže až kolem vás proletí kulka vystřelená z druhého pokoje, tohle je ten důvod.

Obrovským tahákem hry má být volnost a svoboda pohybu. Přikrčit se nebo sprintovat, můžete c každé druhé hře, to není nic výjimečného. Ale určovat si, jak rychle má vaše postava chodit, popřípadě jak potichu nebo jak moc se může vyklonit zpoza rohu a pod jakým úhlem, to je mnohem zajímavější nabídka. Nemůžu se dočkat, až tohle ovládání vyzkouším z praxi.

Se stejnou precizností se setkáme i u samotného vybavení. Ve hře nenajdeme klasický inventář, ale jednotlivé části výbavy budete mít připnuté na sobě a podle toho co zrovna budete potřebovat tam se natáhne ruka vašeho hrdiny. Řekněme, že budete chtít přebít – nový zásobník se vám neobjeví v ruce, ale musíte ho nejdřív vytáhnout ze sumek. Animace mají být navíc natolik detailní, že vaši spoluhráči poznají, co děláte, aniž byste jim to museli říkat.

Bude to sice ještě nějaký ten pátek trvat, než si Ready or Not zahrajeme, ale alespoň je na co se těšit. Dobrá taktická akce se vždycky cení a jestli jste stejný expert jako já a povede se vám vyměnit flashbang za obyčejné granáty, máte o zábavu v partě postaráno.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0