Redakce

Jsme tu pro vás! Máte-li nějaké dotazy, připomínky, nápady či postřehy týkající se obsahové náplně či technického řešení na portálu GamingSite.cz, neváhejte nás kontaktovat. Tento web děláme pro Vás!

Redakci můžete kontakovat na e-mailové adrese redakce@gamingsite.cz nebo také můžete využít kontakty na jednotlivé osoby.

Bc. Filip Starý

Šéfredaktor

filip.stary@igaming.cz
Student na Fakultě filozofické v Pardubicích. Dlouhodobě se zajímá a sleduje situaci v herním průmyslu. Mezi jeho největší oblasti zájmu patří cestování, sport, střih videí, počítačové hry a četba literatury.

  Vojtěch Pastuszek

  Zástupce šéfredaktora

  vojtech.pastuszek@igaming.cz
  Student v oboru pozemní stavitelství na stavební škole. Rád sportuje, sleduje seriály, jezdí na kole a hraje hry. Zajímá se o astronomii a e-sport. Ve volných chvílích čte fantasy a sci-fi knížky. Mezi jeho oblíbené žánry patří adventura, MMORPG a FPS hry.

   Zuzana Bumbová

   Redaktorka

   zuzana.bumbova@gamingsite.cz
   Studentka aplikované informatiky na Jihočeské univerzitě. Má ráda sci-fi, fantasy a anime. Ve volném čase ráda čte, plave, vaří a nebo hraje hry. Jejím nejoblíbenějším herním žánrem je bezpochyby RPG, nepohrdne však ani strategií, plošinovkou či adventurou.

    Jakub Fišer

    Redaktor

    jakub.fiser@gamingsite.cz
    Student humanitních oborů, milovník sportu (fotbal, tenis, golf) a dobrého jídla a pití. Velmi aktivně se zajímá o IT technologie a to především v oblasti smartphonů, tabletů a wearables. Ve volném čase si rád zakope na hřišti, podívá se na nějaký zajímavý zápas nebo si rád zahraje jednu z jeho oblíbených her.

     David Navrátil

     Redaktor

     david.navratil@gamingsite.cz
     Graphic a UX designer, Youtuber a pořadatel lanpárty Quietus Day. Jeden z členů uskupení s názvem Younity. Nemá nic raději než tvorbu grafických a textový podkladů pro různé projekty. Ve volném čase se rád věnuje hlavně hraní her a návštěvě herní veletrhů a akcí. Mezi jeho oblíbené žánry patří především MMORPG, MOBA a FPS.

      Ondřej Knap

      Redaktor

      Student Společenských věd na Fakultě filozofické v Ústí nad Labem. Už od svého dětství je vášnivý hráč srdcem a duší. Je velkým fanouškem Star Wars série, ale také je vyznavačem zimního sportů, převážně Snowboarding. Mimo to má také rád řeckou mytologii, anime a tetování. Jeho oblíbenými žánry jsou RPG (Dark Souls série), FPS a nepohrdne ani oddechovou adventurou či sportovní hrou.

       

       Elektronický časopis GAMING

       E-časopis GAMING

       Přidejte se k nám!

      • Partneři webu

       Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

       Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

       Veterans - CZ/SK gaming community

       Akreditované IT kurzy a školenia

       AndreewCZ

       Copyright © 2015–2018 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0