RoG Finals X – CS:GO – Inside Games vs eEriness o třetí místo

Finálový boj o 3. a 4. místo mezi týmy Inside Games a eEriness.

Sestava týmu Inside Games (dále IG):  TV1 / SHAD / TECKOO / EYO / TOMKEES

DSC_4144

Sestava týmu eEriness (dále EE): BORDEL / BLADE / HAZARD / TWIST / TMS1K

DSC_4142

Hra:

První mapa je Cobblestone. Na této mapě jsou lepší IG, protože zde ještě neprohráli. Před započnutím hry byla nutná technická přestávka +- 45 minut. IG vyhrává první kolo za CT stranu. I přesto, že EE prohráli, tak si nakoupili, překvapili protější tým na A plantu a vyhráli. Tímto EE zvolili netradiční taktiku a po celou dobu za teroristickou stranu se snažili chodit na A plant. Poté se nic zajímavého nedělo, až na 10. kolo, kde IG bylo v ecu. Neměli nic nakoupeno, maximálně pár P250 a jedno AWP. Díky tomuto hráči s AWP IG vyhrálo kolo. Tímto se tým IG vzchopil a začal se dostávat do výherní role. Prozatím je skóre 3 : 7. Ihned další kolo si EYO udělal dobré místo na camp a zabil 2 lidi z EE, díky kterým poté vyhráli. Skóre 4 : 7. Hráč SHAD od IG se moc dobře na této mapě s AWP neukázal, vůbec mu to nešlo. Až ke konci se více rozehrál. Poslední kolo před poločasem si EE zapomněli za sebou bombu a IG je obklíčili. SHAD zabíjí posledního hráče a ze skóre 2 : 7 je to v poločase 8 : 7 pro IG.

IG vyhráli kolo s pistolemi. 21. kolo poprvé EE získávají bod. 8 : 13. 22. kolo si nehorázně pohrál BORDEL s AWP na A plantu s protějším celým týmem IG. 25. Kolo si EE po ecu nakoupili a kolo bylo ukončeno do pár sekund. 15 : 10 pro IG. Další kolo HAZARD hází krásný molotov do 4 hráčů. EE ke konci ukázali, co v nich je a IG nedostali šanci. 29. kolo EE přišlo se scarem proti ecu na straně IG. Skóre 15 : 14 pro IG.  Poslední kolo vyhrávali EE, IG byli 3 proti 4 hráčům. IG položili bombu na B, kde se také bojovalo, ale EE se pomýlilo, mysleli si, že je fake plant na A a tímto IG vyhrálo 16 : 14, protože poté už nestihli defuse.

IG : EE = 1 : 0

Druhá mapa je Dust II. EE vyhráli poprvé knife kolo a berou CT stranu. Za tuto stranu také vyhráli první kolo. IG zkouší force buy, ale prohráli. Další kolo to IG zkouší znovu, celý tým nakupuje Desert Eagle. TOMKEES dává open frag. Poté si celý tým EE dobře rozložili a vyhráli. Skóre je 2 : 1 pro EE. 10. kolo si HAZARD poradil 1 vs 4 s AWP a vyhrál kolo a je to 8 : 2 pro EE. 12. kolo IG ve 3 hráčích položili bombu proti 2 hráčům. EE si ale na bombu hodili smoke a berou kolo. 10 : 2 pro EE. Poločas končí 11 : 4.

EE se v prvním kole probojovali ve třech na A a vyhráli. IG prohrávají další 2 eco roundy = 14 : 4 pro EE. IG poté vyhrává shodou okolností kolo – celý tým měl problémy proti hráči BLADE, který je skoro všechny zabil a vyhrál kolo. Nestalo se tak. IG se po tomto kole opět probudili. 21. kolo EE v eco roundu zabili 2 hráče, ale bohužel stejně prohráli. 23. Kolo EE opět v ecu položili bombu. Rozhodnutí bylo ale mezi hráči, kteří byli 1 na 1. Hráč z EE bohužel umírá granátem. IG neustále tlačilo na EE, až to bylo 15 : 9 pro EE. Další kolo EE upálili posledního hráče na plantu a vyhrávají.

IG : EE = 1 : 1

Třetí mapa je Cache. První kolo opět vyhrálo EE a vede na straně CT 3 : 0. Čtvrté kolo udělal hráč z EE fake defuse a tím vyhrál kolo. IG dává krásné killy, ale štěstí jim stále nepřeje = 7 : 0 pro EE. V 9. kole si IG těžce vybojovali bod na 1 : 8 na B plantu. HAZARD proti 3 hráčům probojoval B plant a získávají bod na 9 : 1. Další kolo bylo osudným pro EE, protože byli v ecu ve 2 proti 4. Všechny je zabili, BORDEL šel na defuse bomby, ale bomba v 0:00 vybouchla, bod tedy připadá týmu IG = 2 : 9. Skóre v poločase je 11 : 4 pro EE.

EE opět naběhli na A plant, všichni umřeli, ale vyhrávají kolo po výbuchu bomby. Další kolo znovu rush na A, 13 : 4 pro EE. TECKOO zabil HAZARDA nožem u dveří. Poslední kolo má IG malý nákup, a to je tedy pro ně osudné a prohrávají 4 : 16.

IG : EE = 1 : 2