Rogue Lords – NOVINKY – Čas zotročit lidstvo!

31. 01. 2021 Nikola Štěrbová
461 zhlédnutí

Studio Cyanide není na herní scéně úplný nováček, už nám přineslo hru ze série Styx se zlodějem v hlavní roli a lovecraftovské RPG Call of Cthulhu. Momentálně studio pracuje na roguelike RPG titulu s celkem obyčejným názvem Rogue Lords. Obyčejná hra to ale nebude, hrát budeme za samotného Ďábla.

 • Plánované datum vydání: 2021
 • Vývojáři: Cyanide Studio, Leikir Studio
 • Platformy: Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch

Lidem se podařilo porazit síly zla a zahnat Ďábla se všemi jeho kumpány jako je Drákula, Krvavá Mary nebo Bezhlavý jezdec zpátky do díry, ze které vylezli. V tomhle případě do pekla. A zatímco si lidé na povrchu užívali života bez teroru, Ďábel si několik let léčil svoje rány a připravoval se na pomstu.

V Rogue Lords si hráč vytvoří skupinu svých oblíbených monster, se kterými se vydá do světa živých a začne rozsévat chaos a utrpení jako za starých dobrých časů. Každý člen skupiny má vlastní schopnosti, které hráč může postupně vylepšovat a zvyšovat tak svoje šance na přežití ve světě lidí. Jakmile zlo prohraje svůj souboj končí celá hra a hráč musí začít zase pěkně od začátku.

Souboj je podobný tomu na jaký jsme zvyklý například z Darkest Dungeon. To znamená, že je rozdělen na jednotlivé tahy a kromě využívání speciálních schopností svých hrdinů se vyplatí myslet i na strategické rozmístění postav na hraní ploše.

Her jako je Darkest Dungeon je hromada a aby nějaká vystoupila z řady musí se trochu snažit. Rogue Lords nechává hráče masakrovat lidi a bojovat na straně zla, takže kompletně opouští myšlenku klasického bohy vyvoleného hrdiny, který přinese lepší zítřky. Navíc art style hry je opravdu dobře sladěný s příběhem a na první pohled ze hry teče temná atmosféra a hráč má chuť zotročit si lidstvo.

Rogue Lords zatím nemá pevně dané datum vydání, víme jenom, že by to mělo být začátkem tohoto roku. Hra vyjde na Steam.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0