Skull & Bones – NOVINKY – Reinkarnace Black Flag

22. 06. 2017 Tomáš Cajthaml
1 812 zhlédnutí

Naprosto přesně si vybavuji mé první dojmy ze čtvrtého pokračování Assassinské série s podtitulem Black Flag. Určitě jsem nebyl sám, kdo by souhlasil s přejmenováním celé hry na cosi pirátského, neboť s Assassins Creed to mělo společného opravdu už pouze zasazení příběhu.

Ubisoft měl ovšem tento plán již déle. Herní pobočka v Singapore se rozhodli vzít základ a v podstatě jen překopat na online, námořní rubačku. Ubisoft si všiml, že hráče námořní bitvy opravdu chytly, a tak představil samostatnou hru pod názvem Skull & Bones. Hra slibuje ostré námořní bitvy plné soubojů a taktizování na hladině Indického oceánu.

Hra bude především zaměřená na PVP mód, kdy se Vy stanete těmi obávanými piráty. Hra bude podle slov vývojářů nabízet také velké možnosti ve stylu RPG systému. Podle videí si troufnu říci, že hra si bere celý svůj systém z For Honor, které nedopadl úplně nejlépe. Stejně jako rozdělení na herní sezóny. Hráči si mohou mezi sebou vytvářet guildy, úprava avatara a samozřejmě také Vaší lodě, kde bude na výběr několik druhů.

Hra bude má naplánované vydání na podzim příštího roku. Z mého pohledu jde pouze o pokus postavit celý titul na malé části ze starého. A to vše ještě na systému sezón z For Honor. Nechci být pesimistický, ale nevidím potenciál na zábavný obsah, který vydrží. Kdyby hra byla F2P myslím, že by měla větší šanci na úspěch.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0