Skyforge přichází s Pantheon Wars

24. 11. 2015 Gabriela Ubryová
1 427 zhlédnutí

Tuto skvělou novinku oznámili developeři Daniel Radchenko a Eric DeMilt ve svém developerském deníčku na YouTube a těšit se na ni můžeme od 2. prosince, tak si nezapomeňte udělat poznámku v diáři. A o co že vlastně jde?

Pantheon Wars budou eventy pro nejlepší členy pantheonů (obdoba guildy) jak v oblasti PvE tak PvP. Celá akce bude vypadat tak, že každou sobotu večer bude probíhat aukce o tzv. Celestial Temples, o které se bude bojovat a bude dražit právě to, které dva pantheony se utkají mezi sebou. Členové právě těchto pantheonů pak budou přihazovat herní kredity na jimi vybraný temple. Každý temple bude mít svou úroveň obtížnosti a také svou vlastní odměnu, pod kterou si můžeme představit bonusy pro celý pantheon či užitečné sparky, ale dost možná i mounta, kostým a další super věcičky.

Skyforge_PVP_1

Podmínkou pro zapojení se do Pantheon Wars je ovšem alespoň 100 členů s dokončenou God formou, což v překladu znamená mít více než zhruba 31 000 prestige (obdoba levlu), a tak mají tedy v tomto eventu menší pantheony bohužel smůlu. No a jak že to vlastně bude vypadat?

Výhodou a zároveň možná i nevýhodou by mohlo být, že všech 100 členů nemusí být online a může se hrát v takové sestavě, co je zrovna přítomna. V tomto případě se však musí počítat s jistým oslabením vůči ostatním týmům, jež by byly kompletní. Tyto členové se následně rozdělí na skupiny. Padesát hráčů PvE se rozdělí do skupin po deseti a po vzoru WoW battlegroundu Strand of the Ancients bude mít za úkol ochránit či dobýt nepřátelský chrám. Stejný počet PvP hráčů se pak rozdělí do tří map Capture and Hold (15vs15), Capture the Flag (10vs10) a King of the Hill (25vs25). Dle počtů je tedy jasné, že na celkovém vítězství se budou podílet hráči všech skupin a dosáhnout vrcholu nebude jistě jednoduché. Nicméně jak developeři slibují, odměna pro vítěze bude sladká.

Skyforge-666x374Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0