Sobota s League of Legends – NOVINKY – Ornn, Oheň pod horou

12. 08. 2017 Lucie Trinerová
1 018 zhlédnutí

Je to tady, máme tu opět nového šampióna! Po teaseru, který vyšel minulou sobotu jsme se konečně dozvěděli více informací. Tentokrát je to další zástupce Freljordu jménem Ornn, Oheň pod horou. Toto přízvisko opravdu sedí, jedná se totiž o poloboha žijícího pod prastarým vulkánem a zabývajícího se kováním cenných předmětů.

Má hned dvě pasivní schopnosti a ani jedna nevyjde nazbyt. První se nazývá Živoucí kovárna a již zmíněný fakt, že se jedná o kováře mu přináší obrovskou výhodu v možnosti vyrobit si jakýkoli předmět z obchodu přímo na bojišti. To, že se nemusí vracet kvůli utracení zlaťáků tak jako jeho nepřátelé, mu přináší příležitost získat větší počet minionů a tím i víc peněz a zkušeností. Druhá pasivka s názvem Kovářský velmistr je výhodou pro jeho spoluhráče, budou mít totiž k dispozici speciální vylepšení nějakého předmětu.

Co se týče aktivních schopností, rozhodně také nejsou k zahození. Při použití Q Sopečná puklina Ornn úderem do země vytvoří puklinu, která vyhodí nepřátelé do vzduchu, a navíc ještě vytvoří na chvíli malý sloup, který může využít např. Vayne. Než se pustíme k W, musíme zmínit další důležitý prvek jeho gameplaye a tím je „Křehkost“. Když Ornn zasáhne nepřátelé Rozpálenou výhní (W) udělí jim magické poškození a poslední zasažení nepřátelé se stanou „křehkými“, působí na ně pak déle znehybňující efekty a také jsou odhozeni zpět po zásahu základním útokem. Při Spalujícím výpadu na E tento šampión vyrazí kupředu jako šílený a poškodí všechny, které zasáhne. Může také nepřátelé vyhodit do vzduchu, a to vyvoláním tlakové vlny po nárazu do terénu. A na závěr se dostáváme k ultimátní schopnosti, Volání kovářského boha. Všichni, koho bůh na cestě k Ornnovi zasáhne, budou magicky poškozeni, a ještě se stanou „křehkými“.

Všichni příznivci horní linky se na tohoto šampióna mohou rozhodně těšit. Jak už je zvykem, první týden bude stát 7800 IP a poté klasických 6300 IP. Navíc má samozřejmě rovnou i jeden skin, se kterým trochu připomíná Thora. Aby taky ne, když se jedná o poloboha z Freljordu.

 Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0