Softwarová ochrana Denuvo prolomena!

16. 02. 2016 Jakub Fišer
1 282 zhlédnutí

A je to tady! Před nedávnem jsme vás informovali, že čínská skupina 3DM, která dlouhou dobu pracovala na crackingu a prolamování ochran her, na nějaký čas končí svou působnost. Jako blesk z čistého nebe tedy zní zpráva, že nejnovější a nejpokrokovější ochrana videoher jménem Denuvo byla prolomena. Můžete rovněž zkusit hádat, kdo za tímto činem a důležitým krokem v pirátském stahování her stojí. Jako první vás pravděpodobně napadnou Číňani, ale nebudou to jen tak nějací Číňani, jsou to totiž přesně ti mazaní hackeři ze skupiny 3DM, kteří na oko oznámili, že na čas končí s prací na crackingu.

3DM tak opět dokázali, že lidská vynalézavost je nekonečná.Vtip je v tom, že ochranou Denuvo je pokryta většina nově vydaných her a hlavně většina do budoucnu očekávaných her. Tituly jako fotbalový simulátor FIFA 16, Just Cause 3 anebo nejnovější počin s Larou Croft v hlavní roli s názvem Rise of the Tomb Rider. To je jen pár titulů a samozřejmě více jich bude následovat. Nejvtipnější na celé situaci je vychytralost pánů z 3DM. Plno lidí je totiž podezřívalo z útěku od crackingu právě kvůli nezdaru s těmito hrami. Právě proto se také se zprávou vytasili takto na veřejnosti. Opět tedy zmiňovaná lidská vychytralost a vynalézavost vyhrála nad legálními způsoby klasického hraní.

Samozřejmě nechci nikoho ze čtenářů nabádat k pirátskému stahování torrentových a jiných kopií. Ovšem na druhou stranu nemůžu nikomu nakazovat, co má dělat. Rada je tedy jednoduchá – pakliže uznáte, že se vám hra líbí natolik, abyste za ni autorům zaplatili nějaký ten poplatek, rozhodně si ji kupte. Pokud si nejste jisti, zda-li se hra povedla (například se může jednat o jakousi novinku anebo indie hru) nemusíte za ni platit. Zkuste se poradit s někým kdo hru hrál, přečíst si nějakou tu recenzi nebo se podívat na gameplay video ze hry. Každopádně nezapomínejte, že stahování her není jediné východisko.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0