Spider-Man od Sony krátce po svém vydání obdrží první dodatek – NOVINKY

29. 08. 2018 Jakub Fišer
767 zhlédnutí

Japonské studio Sony, které stojí za herní konzolí PlayStation 4, již finišuje přípravy nového titulu, který má dorazit již 7. září na právě zmíněnou herní konzoli od Sony. O tom, že Sony kutí nového Spider-mana jsme již informovali, dokonce vyšlo několik příběhových trailerů a plnohodnotný gameplay trailer, stejně tak jako speciální ukázkové záběry přímo z hraní, kdy jeden z vedoucích vývojářského týmu Insomniac Games přímo hrál a u toho demonstroval schopnosti hry. Kromě základní varianty hry si ale budete moci zakoupit i Season Pass, který své majitele potěší budoucími datadisky a dalším DLC obsahem.

A co se týče slíbených datadisků, víme prozatím o třech, které vyjdou ještě letos; rozhodně není vyloučeno, že na příští rok Sony plánuje další nášup datadisků. Hned v říjnu se dočkáme DLC The Heist, které přinese nově odkrytý příběh, také nový dodatečný obsah, jako například nové obleky, a také nové vedlejší mise a výzvy. Dvě další DLC, která budou následovat, tedy Turf Wars v listopadu a Silver Lining v prosinci, se ponesou ve stejném duchu. Zatím je však otázkou, jak moc dokončený bude příběh ve hře samotné, a jak moc nové světlo vrhnou na příběh právě zmíněná DLC datadisky.

Zcela upřímně, vůbec bychom si nepřáli, aby celý příběh základní hry byl dovyprávěn tak napůl, a byl dovypravován pomocí dalších misí v datadiscích. V ideálním případě by byl celý příběh odvyprávěn v hře samotné a až další DLC by tuto příběhovou linku rozšiřovala, jako je tomu například u postarší Mafie II, kdy jsme si celý příběh prošli společně s hrou, a až datadisky napověděli více. Na každý pád, jak již zaznělo, titul vychází 7. září, což je již příští týden, a to pouze na PlayStation 4, neboť nový Spider-man je exkluzivním titulem na platformě Sony. Těšíte se? My už se na nového Spider-mana nemůžeme dočkat.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0