Spider-Man od Sony krátce po svém vydání obdrží první dodatek – NOVINKY

29. 08. 2018 Jakub Fišer
1 297 zhlédnutí

Japonské studio Sony, které stojí za herní konzolí PlayStation 4, již finišuje přípravy nového titulu, který má dorazit již 7. září na právě zmíněnou herní konzoli od Sony. O tom, že Sony kutí nového Spider-mana jsme již informovali, dokonce vyšlo několik příběhových trailerů a plnohodnotný gameplay trailer, stejně tak jako speciální ukázkové záběry přímo z hraní, kdy jeden z vedoucích vývojářského týmu Insomniac Games přímo hrál a u toho demonstroval schopnosti hry. Kromě základní varianty hry si ale budete moci zakoupit i Season Pass, který své majitele potěší budoucími datadisky a dalším DLC obsahem.

A co se týče slíbených datadisků, víme prozatím o třech, které vyjdou ještě letos; rozhodně není vyloučeno, že na příští rok Sony plánuje další nášup datadisků. Hned v říjnu se dočkáme DLC The Heist, které přinese nově odkrytý příběh, také nový dodatečný obsah, jako například nové obleky, a také nové vedlejší mise a výzvy. Dvě další DLC, která budou následovat, tedy Turf Wars v listopadu a Silver Lining v prosinci, se ponesou ve stejném duchu. Zatím je však otázkou, jak moc dokončený bude příběh ve hře samotné, a jak moc nové světlo vrhnou na příběh právě zmíněná DLC datadisky.

Zcela upřímně, vůbec bychom si nepřáli, aby celý příběh základní hry byl dovyprávěn tak napůl, a byl dovypravován pomocí dalších misí v datadiscích. V ideálním případě by byl celý příběh odvyprávěn v hře samotné a až další DLC by tuto příběhovou linku rozšiřovala, jako je tomu například u postarší Mafie II, kdy jsme si celý příběh prošli společně s hrou, a až datadisky napověděli více. Na každý pád, jak již zaznělo, titul vychází 7. září, což je již příští týden, a to pouze na PlayStation 4, neboť nový Spider-man je exkluzivním titulem na platformě Sony. Těšíte se? My už se na nového Spider-mana nemůžeme dočkat.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0