Splatoon 2 – NOVINKY – Barvy všude, kam se podíváš

09. 08. 2017 Lucie Trinerová
336 zhlédnutí

Nejste zrovna typ na brutální střílečky, máte rádi barvy, a ještě k tomu vlastníte Nintendo Switch? Pak je Splatoon 2 ideální hra právě pro Vás. Samozřejmě může zaujmout i ty, kteří rádi vezmou samopal a postřílí pár nepřátel, při téhle hře si totiž mohou trochu odpočinout od ponuré nálady některých her. Oddech od nemilosrdných protivníků ale rozhodně nehledejte v týmových zápasech. Zkušení mazáci věrni této sérii od prvního dílu, který vyšel před dvěma lety na Wii U, Vás totiž téměř určitě nemilosrdně rozdrtí, alespoň tedy než se naučíte nějaké triky a mechaniky nezbytné k udržení se naživu.

Ale nezoufejte, nemusíte začít desítkami prohraných nudných her. Splatoon 2 totiž nabízí i solo kampaň, kde Vás naučí základy cákání a natírání. Tento mode vypadá opravdu povedeně a pro začátečníky bude ideální s ním začít. Hra nabídne spoustu nové výzbroje. K hlavním pomocníkům samozřejmě patří válečky a zbraně různých tvarů stříkající barvu na všechny strany. Tentokrát ale budou k dispozici i bomby a speciální vychytávky jako např. jetpack.

Splatoon 2 je i přes zajímavou kampaň zaměřený spíše na multiplayerové bitvy, kterých existuje hned několik typů. V běžné typu soupeří dva čtyřčlenné týmy po dobu tří minut a vyhrává jednoduše ten, který pokryl větší část povrchu svou barvou. Dále tu máme hodnocené bitvy, kde se hráč může vypracovat od pozice C- až k S+. Skupinový mode Vám umožní hrát hodnocené zápasy s kamarády a posledním typem je soukromá bitva, kde může hrát team od dvou do osmi hráčů na upravené mapě podle sebe.

Ať už jste fanoušky prvního Splatoonu nebo ne, jeho následník rozhodně nabízí spoustu zábavy a barev. To je určitě trocha osvěžení oproti všem těm střílečkám a hrám, kde musíte zachraňovat svět a tak podobně. Hra vyšla 21. července 2017 a pokud máte Nintendo Switch, tak by určitě neměla chybět ve Vaší sbírce.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2018 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0