Star Wars Battlefront II – NOVINKY – Představení na EA Play

11. 06. 2017 Jakub Fišer
979 zhlédnutí

Včera večer bylo na konferenci EA Play (což sice oficiálně není součástí velkolepé E3, ale je tak zhruba na stejné úrovni) k vidění plno zajímavých her. Vývojáři začali sportovními klasiky NHL, Madden, NBA Live a samozřejmě FIFA (o té se dozvíme ještě více během tiskové konference Sony na E3); zapomenout nesmíme ani nové Need For Speed Payback. To byla poněkud nuda, neboť ani FIFA ani NBA Live moc nepřekvapily a bylo tak třeba ukázat něco většího. Černé myšlenky posluchačů a internetových diváků mohla protnout kooperační hra Way Out, která se zaměřuje hlavně na příběh a bude striktně fungovat pouze budete-li hrát s reálným kamarádem, tudíž ve Split-screen. Jinak hra přináší příběh dvou kamarádů, kteří se mermomocí chtějí dostat z vězení; atmosféra naznačuje zasazení do 60. let 20. století, máme se tedy na co těšit. Pak ještě padlo slovo o jakési sci-fi novince jménem Anthem, ale o té padne více až na tiskovce Microsoft. Na řadu tak přišel poslední titul tiskové konference Electronic Arts – nové Star Wars Battlefront II.

Již před časem EA vypustila na internet lehký teaser představující bitevní vřavu několika planet a především příběh, který bude hlavním tahákem nových Star Wars Battlefront II. Pánové z EA se ji na pódiu věnovali bezprostředně nejvíc času, dokonce jsme byli svědky přenosu celé bitvy mezi vojáky republiky a separatisty. K vidění byli dokonce i hrdinové, jako například Darth Maul a musíme uznat, že hrdinové vypadají v nových Battlefrontech skutečně parádně.

Další novinky, které hra přinese se týkají hlavně singleplayeru – o příběhové kampani jsme již mluvili, k tomu všemu i oblíbení skirmish, který využijete hlavně v soubojích s vaším kolegou ve split-screenu. Do Star Wars Battlefront se navíc opět vrací systém tříd vojáků, tedy jako tomu bylo dříve – pěšáci, snipeři, piloti, granátníci atd., výběr bude skutečně velký a vývojáři neskrývají zájem přiblížit se Star Wars Battlefront II z roku 2005. Daří se jim to a to je dobře. Star Wars Battlefront II vychází 11. listopadu 2017 na PC, Xbox One a PlayStation 4.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0