Star Wars: Battlefront II – NOVINKY – Známe všech 16 základních hrdinů

16. 07. 2017 Jakub Fišer
1 261 zhlédnutí

Nové Star Wars vycházejí 17. listopadu, přitom by nikdo neřekl, že se jedná o druhý díl, spíše první díl, přihlédneme-li k tomu, že první novodobé Star Wars: Battlefront měly blíže k demu než k plnohodnotné hře. Z prvních Battlefrontů se vyklubala typická DLC záležitost, tedy nutnost koupě dalších DLC se postupně rozšiřovala mezi všechny hráče. Přesně tomuto se chce druhý díl vyvarovat a tudíž se konečně bude jednat o velkou a především plnohodnotnou hru z univerza Star Wars; jednoduše jde také o poctu starším Star Wars: Battlefront a Battlefront II, které vycházely mezi roky 2004 a 2005. S jistotou už víme, že nové Star Wars: Battlefront II budou obsahovat velké množství map a hratelných planet, hodně jednotek, které budou rozdělené do tříd, hlavně potom ale i dost hrdinů, konkrétně šestnáct a my nyní víme, kteří hrdinové nás svou přítomností potěší.

Nač vyčkávat, můžeme se rovnou vrhnout do soupisu hrdinů, které můžeme v nových Star Wars potkat. Za světlou stranu síly je to Han Solo, princezna Leia, Luke Skywalker, Chewbacca (česky Žvejkal), generál Lando, mistr Yoda a z novějších například rebelka Rey. Temná strana síly na oplátku nabídne tyto hrdiny: Boba Fett, Darth Vader, císař Palpatine neboli Darth Sidius, Kylo Ren, ovšem dostane se i na velmi zajímavé postavy, i když nemusí být na první ohledání notoricky známé, například námezdní lovec Bossk, robotický generál Grievous, Darth Maul nebo příběhové postavy jako válečnice Iden a její pobočnice Phasma.

Jednoznačně se jedná o posun před prvním dílem nových Star Wars: Battlefront, které nabízely pouze šestici hrdinů, na každé straně tři. Na druhou stranu je trochu škoda, že vývojáři nesáhli hlouběji do univerza Star Wars a nevytáhli klasiky jakými byl například Qui-Gon Jinn, Obi-Wan Kenobi nebo třeba hvězdný Hrabě Dooku, kterého perfektně ztvárnil Christopher Lee. Samozřejmě si ale myslíme, že tímto výčet jmen nekončí a další přibudou v DLC balíčcích; snad budou vývojáři tak štědří i co se právě datadisků týče.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0