Starcraft 2 – Update Legacy of Void – Nové uživatelské rozhraní zblízka

14. 10. 2015 Daniel Tesař
1 639 zhlédnutí

Starcraft jpg 1

Jak už je známo, hru Starcraft II čeká update Legacy of Void, který přinese mnoho změn v uživatelském rozhraní.  Hlavním cílem Blizzardu je zlepšení komunikace, a proto se update zaměřil na chat. Vylepšení chatu sjednotí chatovací okna do jednoho, kde se nyní hráčům bude mnohem pohodlněji a rychleji komunikovat mezi sebou. Došlo také ke zvýšení maximálního počtu  na jednom kanále až na 100 – 200 hráčů, a ti kteří budou neaktivní po nějaké chvíli z chatu zmizí.

Starcraft jpg 4

Další změny, které update pro natěšené hráče přinese, je vzhled hlavního menu a koordinace v něm. Za použití nových 3D animací a zjednodušení orientace v menu, kde se nyní přesune nabídka do levého horního rohu. Změnou prošel i výběr samotných kampaní, včetně arcade modu, kde bude mnohem jednoduší přepínat mezi jednotlivými mapami a zároveň půjde zjistit o čem každá mapa je.

Starcraft jpg 2

Každopádně je jisté že se hráči Starcraftu rozhodně mají na co těšit, dole najdete video kde si můžete podívat na novou podobu samotné hry.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0