Svět GTA V modem rozšíříte o stařičké Vice City – NOVINKY

14. 03. 2017 Jakub Fišer
1 450 zhlédnutí

Kdybych měl porovnat, která města v sérii GTA jsou hráčsky nejúspěšnější, vůbec bych se nedivil, kdyby vyhrálo právě Vice City, ostrovní městečko, ve kterém jsme se v kůži Tommyho Vercettiho proháněli nablýskanými sporťáky za zvuků té nejlepší osmdesátkové hudby. To je ve zkratce Grand Theft Auto: Vice City z roku 2002; ne nadarmo je to snad nejvíce žádaný díl o remaster. Remaster ale nepřichází, namísto něj přišlo například Grand Theft Auto V, to nám ale vůbec nevadí. Jelikož schopnosti moderské základny jsou téměř neomezené, povedlo se i něco tak fantastického, jako dostat Vice City do GTA V!

Tento neuvěřitelný moderský počin má za sebou studio Crotainment Games a po shlédnutí prvních obrázků a videí musíme uznat, že se jedná o velký kus práce. Tým moderů se chlubí tím, že svět Los Santos z GTA V, jak ho známe, nechají jak je a pouze přidají nový svět. Do tohoto nového světa (v našem případě Vice City) se dostanete velmi jednoduše – zkrátka tam doletíte. Jeden z tvůrců této modifikace nám jednoduchý způsob jak se dostat do Vice City rozkresluje bez jediného většího střihu.

Vice City vypadá na první pohled velmi pěkně, sice při bližším ohledání zjišťujeme, že textury nefungují tak, jak fungují například v Los Santos, ale to je (doufejme) jen otázka času. Hlavní je, že se do hry jako takové podařilo přidat další velké město, které je na tom samém světě a není to tak otázka žádné načítací obrazovky – zkrátka tam sami doletíte.

Vzpomínám si, že nedávno jsme informovali i tom, že do GTA V se podařilo situovat Liberty City, téměř přesnou kopii New Yorku z GTA IV. Pokud by se povedlo pánům z Crotainment Games naaranžovat město natolik dobře, jako se to povedlo jejich kolegům s Liberty City, byl by to skutečný úspěch a především důkaz toho, že Grand Theft Auto V ještě žije a má cenu se do něj znovu a znovu vracet!Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2020 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0