Tank Mechanic Simulator – NOVINKY – Staňte se správcem tankového muzea!

16. 02. 2020 Nikola Štěrbová
1 142 zhlédnutí

Tank Mechanic Simulator nabídne hráčům už 20. února jedinečný tankový zážitek. Sice se svými tanky nevyjedete na bitevní pole jako ve War Thunderu nebo World of Tanks, ale budete moci hledat zrezlé stroje na které zapomněl samotný čas a renovovat je.

 • Datum vydání: 20. února 2020
 • Vývojář: DeGenerals
 • Platformy: Microsoft Windows

Hra staví hráče do role mechanika, který se rozhodl opravovat v podstatě jakékoliv válečné vraky a následně je buď prodávat nebo vystavovat v muzeích. Vaše dílna na začátku hry zeje prázdnotou, ale emailová schránka přetéká zprávami o různých vracích.

Oprava tanku vždycky začíná tím, že si ho hráč jede vyzvednout, a to většinou doslova. Vraky nečekají u klienta na dvorečku, ale uprostřed pole nebo jiné blátivé louže. S pomocí detektoru kovu je potřeba nejdřív určit místo, kde by vrak mohl být a potom zavolat těžkou techniku, která toho chudáčka vyhrabe. Dalším krokem je rychlé ošplouchnutí před transportem a cesta zpátky do dílny.

Po přivezení stroje do dílny teprve zjistíte, do čeho jste se vlastně uvrtali. Původní nátěr vzal za své a kolem rzi jde sem tam vidět kousek nepoškozeného pancíře. Některé (dobře velká část) součástek se někam ztratila a pokud nechcete jenom kliknout na jedno tlačítko, objednat je všechny postaru zabere několik desítek minut. A i když už máte všechny součástky a očištěný tank, ještě ho musíte zkompletovat.

Zní to jako spousta práce, ale Tank Mechanic Simulator z toho dělá opravdu záslužnou činnost. Podobně jako u skládání modelů i ve hře máte nejdřív hromadu materiálu a tušení, kam asi jednotlivé součástky pasují. Jakmile si projdete všemi kroky a srovnáte to, co jste měli na začátku a hotový tank na konci, máte prostě radost.

Skvělému hernímu zážitku pomáhají detailně vymodelované modely jednotlivých částí i samotných součástek. Ovládání hry je nejdřív trochu zmatené, ale během prvního tanku se všechno bez problémů naučíte.

Zatím není úplně jasné, jaké modely tanků se do hry dostanou a jestli/jak rychle budou do hry další typy tanků přibývat. Tak jako tak byste neměli hru spouštět z očí, pokud vás alespoň trochu baví druhoválečná technika. Tank Mechanic Simulator má obrovský potenciál!Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0