The Lost Ember – NOVINKY – V hlavní roli zvěř

05. 09. 2016 Zuzana Bumbová
1 739 zhlédnutí

Vydejte se do nádherného a poklidného světa, kde si příroda vydobyla zpět své místo po zániku lidské populace. Poněkud netradičně je zde hlavním hrdinou majestátní, rychlé a mrštné zvíře – vlk. Ten má zde v této hře zároveň schopnost převzít kontrolu nad jakýmkoliv jiným stvořením, které po cestě potká, což bude v některých částech hry nezbytné pro další postup. Můžeme se například převtělit do těla ryby a prozkoumat hlubiny oceánů, vyletět až na samotné vrcholky stromů v těle papouška, nebo se třeba prohrabat do jinak nedostupných míst v roli krtka. Těmito a mnoha dalšími způsoby pak budeme prozkoumávat a objevovat ruiny starých a dávno zapomenutých civilizací, které vyprávějí příběh naděje, ztráty, ambice a neúspěchu.

Tato hra si získala své fanoušky již svým prvním teaserem, který byl uveřejněn teprve nedávno. Zaujme nejen zajímavým nápadem, ale i nádherným zpracováním animace přírody i vzhledu a pohybů jednotlivých zvířat, a také originálními soundtracky. Hru vyvíjí studio Mooneye, které se zatím pohybovalo spíše na poli mobilních her a nejsou ještě příliš známí, nicméně hudba a zvuky pochází od Craiga Connera, který je zodpovědný za hudbu v celé sérii GTA, a Willa Mortona z Rockstar North. Ačkoliv je tato hra ještě „v plenkách“, již stihla v Německu vyhrát druhé místo za nejlepší novinku tohoto roku.

LostEmberScreenshot13

Ještě však není vyhráno. Studio není schopné hru samo financovat, ale také nechtějí rozjíždět kampaň na kickstarteru, dokud se jim nepodaří sesbírat alespoň 5 tisíc odběratelů emailového newsletteru. Každý zájemce se může přihlásit zde http://www.lostember.com/. Kromě toho nabízí také unikátní Lost Ember Set tomu, kdo naverbuje co nejvíce odběratelů (a zároveň je pak podpoří v následné Kickstarter kampaňi). Bohužel to ale také znamená, že dokud tohoto milníku nedosáhnou, nejspíše se dalších novinek o této hře nedočkáme. Tak doufejme, že se jim brzy podaří dosáhnout cíle!

UložitElektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0