The Serpent Rogue – NOVINKY – Kdo potřebuje zbraně, když máte lektvar?

21. 09. 2021 Nikola Štěrbová
354 zhlédnutí

Studio Sengi Games ve spolupráci s vydavatelstvím Team17 pracuje na nové roguelite hře, která si jako hlavní náplň gameplaye zvolila vytváření lektvarů s jejichž pomocí můžete měnit svět kolem sebe. Hra se jmenuje The Serpent Rogue a zamíří na všechny platformy.

 • Datum vydání: 2022
 • Vývojář: Sengi Games
 • Platformy: Microsoft Windows, Xbox Series X a S, PlayStation 5, Nintendo Switch

The Serpent Rogue se odehrává v době temna nebo to tak přinejmenším vypadá. Svět je napaden a kousek po kousku se stává nebezpečnějším. Strážce (The Warden), který vypadá jako jako morový doktor a možná tak svoji kariéru i začal. je mistr ve sbírání prapodivných surovin a míchání lektvarů. S pomocí svých alchymistickým dovedností dokáže doslova změnit svět kolem a napravit napadenou zemi, vrátit do ní život. Prostě zachránit celý svět a všechny v něm.

Gameplay i když jde o roguelite hru, se zaměří především na výrobu lektvarů a to pěkně od začátku. V herním světě je celá řada unikátních surovin, které nebude jednoduché získat. Schované v temných zákoutích mapy tak, aby se daly jednoduše přehlédnout.

Velkou části gameplaye je proto i prozkoumávání mapy, během kterého si kdykoliv můžete vytáhnout craftící stolek a připravit nové lektvary. S těmi pak můžete pomoct obyvatelům světa v tísni a nechat za sebou další kousek napraveného světa. Což je hlavní náplní vaší práce, změnit svět zpátky na relativně mírumilovné místo. Strážce může svými lektvary přeměňovat sebe i ostatní v prakticky cokoliv.

Všechny akce provedené ve hře mají nějaké následky. Stačí zapomenout zakopat jedno tělo a už se k němu seběhnou ghoulové. Posbíráte moc přísad a objeví se boss.

Datum vydání zatím nebyl oznámen, hra by měla vyjít během příštího roku na všechny velké platformy. Na Steamu je už teď dostupná demo verze hry, zdarma k vyzkoušení.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0