Tip na Vánoce – PS4

04. 12. 2017 Daniel Kristek
1 110 zhlédnutí

 

Blíží se konec kalendářního roku a s ním i čas vánoční. Letošní rok byl velice hojný, co se týče herního progresu a nových herních titulů. Proto vám přináším pár tipů na vánoční dárek pro držitele PS4!

South Park: The Fractured but Whole

south park

Než se dostal South Park pod křídla studia Obsidian, nedařilo se mu na herním poli vůbec dobře. Pro letošek se ovšem přesunul do Ubisoftu ze San Francisca. Studio vsadilo na klasiku a neponechalo nic náhodě. A tak si můžete vychutnat South Park, jak ho znáte. Vtipný, přehnaný a s pořádnou dávkou černého humoru. Odradit vás může pouze cenovka, která míří poněkud vysoko a atakuje bez dvou stovek korun téměř dva tisíce.

Tekken 7

tekken7

A co takhle vsadit na klasiku? Tekken hrál téměř každý. Zřejmě nekonečná řada se dočkala svého pokračování. Nehledejte ale velké změny. Tekken sází na klasiku, a kromě jiné grafiky a pár novinek, je téměř stejný jako předchůdci. Ale právě „klasiku“ jak ji známe, je hlavní předností „mlátičky“ z Japonska. Atraktivitu bojovky z Japonska sráží jen cena 1 250Kč.

Crash Bandicoot N’Sane Trilogy  

crash

Žádný nováček, žádné překvapení. Oranžový Crash je s námi už od první konzole Playstationu. Legendární hra se ale navzdory očekávání nedočkala svého pokračování, až do teď. Bandicoot se vrací ve staré formě. Lepší, svěží a hlavně nový! S cenou 1 049 Kč se zdá jako ideální dárek pro všechny jeho milovníky.

Assassin’s Creed Origins

assassins

Fanoušci série Assasin’s Creed byli zřejmě zklamáni z roční odmlky. Za sebe ale mohu říct, že Ubisoft udělal jedině dobře. Z předešlých titulů, kde se střídalo takřka jenom prostředí, byl už leckdo unavený. Roční pauza přinesla své ovoce. Podívejte se do Egypta ještě před naším letopočtem, do země faraonů a buďte muž cti. A pokud si myslíte, že 1 749 Kč je alarmující cena, věřte, že není. Zde si opravu vyplatí připlatit.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0