Totally Accurate Battle Simulator – NOVINKY – Vidláci v balíku slámy a mamuti!

09. 04. 2019 Nikola Štěrbová
840 zhlédnutí

Podle všeho vyšel do nějaké použitelné verze zajímavý simulátor. I když ve hře zatím není všechen obsah, podíváme se na to, co už v ní je. Totally Accuratte Battle Simulator, zkráceně TABS je simulátor bitevního pole s občas hodně podivnými jednotkami. Ne každý den si totiž můžete zkusit rozmístit rytíře a proti nim postavit mamuta a lidi házející lahvičky s lektvary.

 • Datum vydání: 1. duben 2019
 • Vývojář: Landfall
 • Platformy: Microsoft Windows, Linux

TABS je simulátor s podivnou fyzikou, postavičky se kolébají po bojišti, občas trefí nepřítele a jindy ublíží sami sobě. Vždycky se proti sobě postaví dvě armády. Zatímco v kampani jednu armádu už nachystali vývojáři a úkolem hráče je rozmetat ji po okolí. V sandboxu můžete zkoušet nejdivnější scénáře a uvařit si při tom počítač.

Právě zmíněná kampaň je jedna z nekompletních částí hry. Zatím v kampani najdeme asi 25 levelů, ale nakonec by jich mělo být asi 100. V jednotlivých levelech kampaně si hráči můžou vyzkoušet všechny jednotky, které hra nabízí, a taky se naučí pár strategických triků.

V sandboxu si potom můžete vyzkoušet co by se stalo, kdyby… Ve hře je, kromě normálních jednotek, které asi každý hráč čeká v tomhle typu hry (rytíři, král, vidláci), i několik ne úplně normálních/obyčejných jednotek. V TABS narazíte na mamuty, vikingy, co si nesou svoji loď, protože nemají moře, vidláci v balíku slámy, Santu na saních, vidláka s Teslovou cívkou nebo Supervidláka.

TABS je simulator, který si děla srandu z ostatních simulátorů i sama ze sebe a dělá to vážně dobře. Fyzika je stejně divná jako samotné jednotky. A za 15€ na Steamu jde o zábavnou hru, která je jenom k tomu, aby hráče pobavila. Občas trochu naštve, že hra je hlavně o náhodě a nepříliš inteligentní AI se místo toho, aby dělalo svoji práci vrhne ze skály, ale na tom je asi celá hra založena.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0