Totally Reliable Delivery Service – NOVINKY – Tak takhle funguje pošta?

02. 07. 2019 Nikola Štěrbová
1 112 zhlédnutí

Totally Reliable Delivery Service je skvělý simulátor příšerné doručovací společnosti. Na hráče čeká řada balíčku, které je potřeba doručit příjemcům v co nejkratším čase. Ragdoll fyzika ve světě plném trampolín, golfových vozíků a raket doručování úplně nepřeje. A protože má hra co-op pro 4 hráče, doručování balíčků tady opravdu nebude priorita.

 • Datum vydání: léto 2019
 • Vývojář: We’re Five Games
 • Platformy: Microsoft Windows, Nintendo Switch, mac OS, Xbox One, PlayStation 4

Totally Reliable Delivery Service se inspirovalo ragdoll fyzikou, kterou najdeme například v Human: Fall Flat nebo Gang Beasts. K příšernému ovládání wobblujících panáčků tak přidává těžké balíčky a možnost řídit a pilotovat. Co by se mohlo stát?

Ve hře budou čtyři hratelné charaktery, půjde o zaměstnance poštovní společnosti a jejich ovládání se můžou ujmout až čtyři hráči. Samozřejmě hru může hrát jenom jeden hráč, ale víc lidí většinou znamená víc zábavy. Hlavně proto, že s nimi buď můžete spolupracovat nebo si můžete dělat naschvály.

Celým herní svět by měla být jedna velká mapa, plná interaktivních hraček a jezdítek. Balíčky se nebudou doručovat ke dveřím domů, ale přímo do rukou adresáta, který může čekat v domě, ale i na pláži nebo na střeše nějaké budovy. Právě proto se budou hodit všechna vozítka, rakety a hasičáky. Doručování balíčku v zadaném čase bude odměňováno, ale je pravděpodobné, že odměny budou i za blbnutí v herním světě. Hráči můžou kdykoliv přestat doručovat balíčky, zvednout první věc, která se válí kolem a praštit s ní po hlavě spoluhráče.

Totally Reliable Delivery Service má za sebou první veřejnou betu a všechno zatím vypadá dobře. Pokud vývojáři nenajdou žádné zásadní chyby, budeme si moci hru zahrát už 15. července. Už teď je asi jasné, že doručování balíčků nebude patřit mezi priority hráčů, ale zábavný sandbox pro pár kamarádů je vždycky super.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0