Treasure Hunter – NOVINKY – Detektor do ruky a kopeme!

08. 07. 2018 Nikola Štěrbová
864 zhlédnutí

Treasure Hunter je hra, jejíž název přesně vystihuje její podstatu. Hra ještě není hotová, ale nedávná beta ukázala všem hráčům, že je na co se těšit. Nečeká nás tolik akce jako s Larou, ale vzácných pokladů se dočkáme. Detektor kovu se v téhle hře stane nejlepším přítelem hráče a lopata se bude držet v těsném závěsu.

Plánovaný datum vydání: léto 2018

Vývojář: Drago

Platformy: Microsoft Windows, Linux

Asi všichni známe někoho, kdo nedá dopustit na detektor kovu a o víkendech a jiných volných dnech chodí po poli a hledá poklady. Ve hře Treasure Hunter vzali vývojáři tenhle koníček na trochu jiný level. Hlavní protagonista má totiž všechno, co by správný lovec pokladů mít měl, high-tech doupě, tajné informace z archivů a další vychytávky. Úkolem hráče je vybrat správné místo na mapě, jít tam a najít něco hodně vzácného.

První, co vás v Treasure Hunterovi zaujme je nádherná grafika. Ať už jde o menu v podobě tabletu nebo o samotnou hru, grafické zpracování je prostě kouzelné. Beta verze hry představila hráčům jenom dvě lokace s poklady, ale i tak bylo na co se dívat. První z nich byl Gettysburg, občanská válka tady po sobě zanechala spoustu vzpomínek a jednu z nich by chtěl i hlavní protagonista. Druhá lokace je také poznamenaná válkou, tentokrát druhou světovou a je to Bavarian Lake, kde se údajně skrývá Hitlerovo zlato.

Jakmile si jednu z lokací vyberete, začíná honba za pokladem. S detektorem v ruce se procházíte a čekáte až začne pípat. To obvykle netrvá moc dlouho a než se rozkoukáte už máte lopatu v ruce. Na každé mapě je jeden legendární item a vy ho samozřejmě chcete najít, ale kromě toho je na mapě i spousta „obyčejných“ itemů. A když máte všechno, co se na mapě dá najít nebo už jste unavení z kopání je čas prodat neužitečný loot a můžete se vydat na další expedici.

Treasure Hunter je zajímavý simulátor, který nezačne jenom tak nudit. Zvlášť jestli máte rádi lootování. Beta verze ukázala jenom několik vybraných částí hry, ale i tak podle mě nalákala spoustu hráčů. Postupem času by se měli objevit i úkoly, a tak nebudou hráči kopat jenom pro zábavu, ale budou mít jasný cíl. A kdo ví, čím ještě vývojáři překvapí. Takže teď už nezbývá než odškrtávat políčka v kalendáři.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0