Třetí série The Walking Dead od Telltale oznámena – NOVINKY

26. 04. 2016 Jakub Fišer
847 zhlédnutí

Epizodické hry mají své kouzlo, to je bez debat, koneckonců více si o tom můžete přečíst v článku kolegy Strnada. Jen málokterá epizodická adventura nám ale učarovala tak, jako kousek se zombie tématikou z dílen géniů z Telltale Games – The Walking Dead. A pokud jste, podobně jako například já, hře úplně propadli, mám pro vás dobrou zprávu – The Walking Dead se vrátí ve třetí sérii i s Clementine v hlavní roli. Oznámil to právě Robert Kirkman, pán, který stojí za komiksem The Walking Dead a spolupracuje s Telltale Games na oné stejnojmené hře.

Zde se ale nabízí zásadní otázka – jak se příběh bude rozvíjet a zdali bude navazovat na vcelku důležité rozhodnutí z konce druhé sezóny. Pochopitelně nebudu nic konkrétního přibližovat, abych snad čtenářům, kteří ještě hru nehráli a mají v plánu si ji zahrát, nic nevyzradil a nevyspoiloval. Ale nebojte, podle vývojářů bude hra navazovat na dění minulých epizod a opět půjde o napínavé hraní, jak jsme již u Telltale nakonec zvyklí.

Ale pozor, hra prý přinese také hodně inovací, včetně nového enginu, na kterém pánové z Telltale pracují již nějaký ten pátek a nejvíce se o něm mluví v souvislosti s kooperací s komiksovým gigantem DC Comics, se kterými Telltale připravují hru, jejíž hlavní hrdina bude Temný rytíř, neboli nám všem dobře známý Batman. Bohužel nás Telltale nenechali ani trochu nakouknout pod pokličku onoho připravovaného enginu, takže vlastně vůbec nevíme, čím adventury od Telltale vylepší.

Co se týče informací o datu vydání, nic konkrétního (a vlastně ani nekonkrétního) nevíme, což vzhledem k tomu, že na adresu třetí série The Walking Dead padlo zatím jenom pár slov o tom, že se na nějaké hře vůbec pracuje,  není nic neobvyklého. Jasnou pověstnou „první vlaštovkou“ bude až trailer, který snad prozradí i nějaké to datum, případně měsíc vydání. Už teď se ale nemůžeme dočkat.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0