Trust představuje příslušenství laděné do tématu Far Cry 5 – HARDWARE

23. 03. 2018 Jakub Fišer
1 070 zhlédnutí

Za pár dní vychází jedna z nejočekávanějších her roku 2018, pokračování oblíbené série od Ubisoftu jménem Far Cry 5. To zavede hráče na severoamerickou periferii státu Montana, jejíž uživatele sužuje nábožensky založená skupinka fanatika Josepha Seeda, který odstraní z cesty kohokoliv, kdo by se pokusil poškodit jeho kult osobnosti. Vy, společně s policejními složkami, bojujete o přežití v této silně nehostinné oblasti a snažíte se osvobodit obyvatele městečka Hope County, kde se celý příběh hry odehrává. A vzhledem k tomu, že Ubisoft si je vědom toho, jak moc zajímavý titul to pro všechny hráče je, připravil si se společností Trust speciální nabídku příslušenství.

Trust naplánoval hned tři zajímavé balíčky pro fanoušky videoherní série Far Cry. Základ tvoří zajímavá sluchátka nebo myši. První balíček obsahuje samotnou kopii hry Far Cry 5 na PC, headset Trust GXT 344 Creon, herní myš Trust Laban a speciální tematickou podložku s motivem Far Cry 5. Druhá velice podobná nabídka chystá headset Trust GXT 354 Creon, herní myšku Trust Heron a samozřejmě i vlastní kopii PC verze Far Cry 5 a podložku pod myš s promo obrázkem titulu. Oba tyto balíčky vás vyjdou na 2999 Kč, respektive 119,99 euro.

Poslední balíček, který si Trust ve spolupráci s Ubisoftem připravil je mnohem zajímavější, než oba zmiňované balíčky herního příslušenství v podobě myší a sluchátek. Třetí akce totiž přinese skvěle vypadající herní křeslo, při kterém se vám bude hrát jedna báseň, ať už budete ve finále hrát na PC či na konzoli. Židle se jmenuje Trust Ryon a otáčí se o 360°, zvedá do čtyř různých výšek a nabízí pevný dřevěný rám a příjemné polstrování. K židličce Ryon ale dostanete také kopii PC verze hry Far Cry 5, nemusíte se tedy bát, že by jste měli jen na čem sedět, ale neměli co hrát.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0