Turmoil: The Heat Is On – RECENZE – Ropy není nikdy dost!

10. 04. 2018 Nikola Štěrbová
1 001 zhlédnutí

Turmoil je indie hra, ve které se všechno točí kolem těžby ropy. Základní hra byla obrovský úspěch, a tak není divu, že se tvůrci rozhodli pro její rozšíření. Turmoil se dočkal nového DLC The Heat Is On, které přináší do hry několik nových zajímavých mechanik, jako je třeba magma. Taky nabízí novou kampaň se dvěma novými ropnými barony a nesmí chybět nová mapa.

Datum vydání: 21. března 2018

Vývojář: Gamious

Platformy: Microsoft Windows, Linux, Mac OS

Po spuštění nového DLC si hráč vybírá barona, za kterého bude hrát. Můžete buď zůstat u známých tváří jako je Blanche a Joshua nebo vsadit na ty nové, Isabellu a Kaie. Nový starosta popřeje všem hodně štětí a je čas na těžbu. Prvních pár kol se pravděpodobně budete snažit vytěžit co nejvíc peněz na nákup upgradů pro rychlejší a snadnější těžbu.

A až máte základ, je načas omrknout hlavního tahouna DLC – magma. Ve městě je speciální obchod, kde si můžete nakoupit nové trubky a podobné vychytávky a využít magma ke svému prospěchu. Spojením magmatu a ropného vrtu se zrychlí čerpání ropy. Spojením magmatu a plynové kapsy se začne kapsa s plynem zvětšovat. A víc plynu v Turmoil znamená vždycky víc peněz.

Kromě magmatu jsou tady i jiné novinky. V saloonu si nově můžete zahrát hazardní karetní hru Větší menší, na které můžete zbohatnout i prodělat. Na mapách jsou ukryté artefakty a nugety zlata a stříbra, které nahrazují diamanty. Jestli se vám podaří všechny posbírat, dostanete typ na to nejlepší místečko s ropou na další mapě. A z ničeho nic se ve městě objevila černá kočka.

 

Stejně jako základní hra, se i DLC The Heat Is On časem stane ohrané. Nabízí sice něco nového a zábavného, ale nijak neubírá hře na repetitivnosti. V Turmoilu jde vždycky jenom o těžení ropy a nákup půdy. I tak jsem si nové DLC užila a jestli vás bavila základní hra, The Heat Is On určitě stojí za nákup. Přece jenom je to pár hodin zábavy za 5€.

Hodnocení 8/10Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0