Ubisoft Forward – TÉMA – Jaké hry připravuje Ubisoft?

14. 07. 2020 Nikola Štěrbová
802 zhlédnutí

Ubisoft Forward je další videoherní konference, přesunutá na internet. Ubisoft se letos nesnažil překvapit hráče, ale místo toho potvrdil dlouho očekávané tituly jako je Far Cry 6 nebo Assassins Creed: Valhalla a přidal k tomu některé menší série, na jejichž pokračování už taky čekáme nějaký ten pátek.

Watch Dogs Legion

Celá předváděčka Ubisoftu začala neuvěřitelně ambiciózním projektem. Watch Dogs Legion se odehrává v Londýně, město obsadila teroristická organizace a je na hráči, aby získal město zpátky. Sám by to samozřejmě nezvládl, a proto může rekrutovat obyvatele města a s využitím jejich speciálních talentů osvobodí Londýn. Každé NPC ve hře se může připojit k dění ve světě a každá mise bude vyžadovat speciální přístup.

Plánovaný datum vydání: 29. října 2020

Hyper Scape

Hra nabídne zajímavý pohled do budoucnosti. Je rok 2054, po světě běhá víc než 10 miliard lidí a společnost podkopává nohy sama sobě. Únik z reality do virtuálního světa využívá čím dál tím víc obyvatel světa. Společnost Prisma vymyslela Battle Royale hru, která ale jak se zdá má přesah do reality a hráčům se stávají smrtelné nehody a někteří z nich dokonce mizí úplně.

Pro PC byla spuštěna beta verze.

Assassins Creed Valhalla

Nový Assassins Creed je jedna z nejočekávanějších her tohoto roku a hned po Cyberpunku 2077 bude asi i tou nejprodávanější. Ubisoft si tentokrát vybral jako zasazení pro svoje veledílo dobu vikingů, a kromě klasického gameplaye, který známe z předchozích dílů, budeme tentokrát moci podnikat nájezdy na nic netušící Angličany a předávat získané suroviny vlastnímu kmeni.

Plánované datum vydání: 17. listopadu 2020

Far Cry 6

Tropický ráj Yara nebude úplně tím místem, na kterém byste chtěli strávit dovolenou. El Presidente a jeho syn stojí na prahu revoluce. A zatímco diktátor vysvětluje svému synovi, že se nemůže zavděčit všem a podává mu granát, rozzuřený dav lidí na náměstí připravuje svoji pomstu. Asi nemá cenu čekat nějaké nové a převratné mechaniky, ale příběh hry vypadá přinejmenším zajímavě.

Plánované datum vydání: 18. února 2021

Mobilní hry

Ubisoft také připomněl hráčům některé své mobilní hry, především Tom Clancy´s Elite Squad a Might & Magic: Era of Chaos. Novinkou mezi mobilními hrami je Brawlhalla, která se na Apple Store a Google Play objeví 8. srpna.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0