UFC 2 – RECENZE – Virtuální pot a krev

15. 04. 2016 Vojtěch Pastuszek
1 022 zhlédnutí
 • Vydavatelé: Electronic Arts
 • Vývojáři: EA Canada
 • Datum vydání: 17. března 2016
 • Platformy: PS4 / Xbox One
 • Žánr: Bojové sporty, single / multi – player

Je tomu již skoro 2 roky, co si pro nás EA připravilo úchvatnou hru, a to přímo EA Sports UFC – (17. června 2014). Po velkých ovacích a úžasech hráčů ze světa, se tedy EA rozhodlo udělat pokračování této parádní bojové hry (EA Sports UFC 2), která nás přiblíží do světa nejlepších mlátiček v UFC. Pocítíme jejich virtuální pot a krev.

ronda

V jedničce se sláva točila především kolem Jona Jonesa (Jonathan Dwight Jones) a Alexandra Gustafssona. Ve druhém vydání tyto bojovníky vystřídala dokonce žena, která je jednou z nejlepších bojovnicí v MMA vůbec. Je to Ronda Rousey. Jako druhý bojovník, kterého si vývojáři vybrali je Conor McGregor, který je taktéž šampión v MMA.

mcgregor

Hru si bohužel můžete zahrát pouze PS4 a Xbox One, což je možná škoda vůči hráčům, kteří holdují PC. Ve hře si hráč může vybrat z neuvěřitelné škály postav, a to přesněji z 250 bojovníků. Zápasy jsou samozřejmě hrány podle přísných pravidel a mezi hlavní útoky patří: Údery, háky, kopy a takedowny. Pokud by se vám ale nelíbila žádná z postav, můžete si samozřejmě vytvořit svou vlastní. Jestli by se vám pravidla zdála být nad vaše možnosti ve hraní, můžete si je poupravit, taktéž můžete měnit soupeře, pokud hrajete kariéru. Velmi zajímavý aspekt ve hře je ten, že pokud jste vy, nebo protivník zraněni, a jde to zřetelně znát na těle, tak hráč ztrácí sílu, rychlost pohybu, koordinaci a všechno možné, co se zraněním nastává.

Aby do hry vtáhli toho ducha, který na turnajích bývá, tak nechybí zde nemilosrdný rozhodčí, křičící dav diváků, krásné slečny a asi jako nejhlavnější jsou komentátoři. Hlasy poskytli Joe Rogan a Mike Goldberg.

ufc 2d

Pokud je řeč o vývoji hry, EA Canada chtěla vydat tuto hru již v roce 2015, ale raději projekt posunuli na rok 2016, aby napravily své chyby a nedostatky z EA Sports UFC, což si myslím, že se velmi povedlo. Velké výtky hra ale dostala za tutoriály. Ty jsou bohužel krátké, a moc se nenaučíme.

+ Vizuální vzhled postav a okolí, realistické přiblížení do ringu

– Krátký tutoriál, občas umělá inteligence není dostatečná

Hodnocení: 7,5/10Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2019 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0