Ultimate Admiral: Dreadnoughts – NOVINKY – Vydejte se do boje s vlastní lodí!

15. 12. 2020 Nikola Štěrbová
624 zhlédnutí

Ultimate Admiral: Dreadnoughts je připravovaný námořní simulátor, který přichází se zajímavou myšlenkou. Žádný národ si nechce zopakovat druhou světovou válku, ale zároveň chce každý národ být ten nejlepší. A jak lépe obhájit svoje místo na vodách než v „přátelském“ šampionátu, kde se utká s ostatními národy.

 • Plánované datum vydání: bude oznámeno
 • Vývojář: Game-Labs
 • Platformy: Microsoft Windows

Dreadnoughts se plánuje stát prvním pravým námořním simulátorem. Hráči budou moci sami navrhnout vlastní design lodí, která nejen že bude vypadat realisticky, ale taky se tak bude na vlnách chovat.

Hlavním tahákem hry je stavba lodí. Už se tak nemusíte rozhodovat mezi silnou, ale poměrně dobře viditelnou bitevní lodí a menší, obratnějším torpédoborcem, ale můžete se pokusit vytvořit hybrida obou tříd. Hra vás nechá postavit v podstatě cokoliv si vymyslíte, jenom musíte mít neustále na paměti, že všechna děla, turrety a věže přímo ovlivňují chování a ovládání lodě a taky něco váží.

Teoreticky zní popis hry úžasně, ale jestli hned ze začátku plánujete postavit Bismarck nebo Yamato, asi bych vás měla zastavit. Hra ještě ani není v Early Accessu a zatím úplně nefunguje tak jako na papíře. Jakmile hráč vyjede z doku, brzo zjistí, že postavená loď není moc rychlá ani obratná, protože jakmile na loď dáte děla a trochu ji vyztužíte, z motoru nevymáčknete víc než 15 uzlů. Prostě je navrhování lodí složitá práce, která si žádá řadu kompromisů.

Ultimate Admiral: Dreadnought je hra se skvělým nápadem. Je historicky přesná, naučíte hráče spoustu nových věcí, a ještě je zábavná. Vývojáři před sebou mají spoustu práce, aby hru dotáhli k dokonalosti a nalákali k ní hráče, ale zatím mají nakročeno dobře.

Na Steamu se hra zatím nedá koupit ani vyzkoušet, ale na stránkách vývojářů je možnost zakoupit si hru a přidat se k jejímu vývoji, stojí 49,99$.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0