Unto the End – NOVINKY – Dlouhá cesta domů!

08. 12. 2020 Nikola Štěrbová
535 zhlédnutí

Unto the End je 2D akční cinematic adventura, zaměřená na příběh. Vysloužilý bojovník se v ní snaží vrátit ke své rodině a jeho cesta vede skrze zmrzlou zem a nic neodpouštějící divočinu. Jinými slovy ho čeká dlouhá a těžká cesta zpátky domů.

 • Datum vydání: 9. prosince 2020
 • Vývojář: 2 Ton Studios
 • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch (17. prosince)

Unto the End má jednoduchý příběh a vlastně i hlavní úkol, musíte se jenom vrátit domů k ženušce a dětem. Hráč se ujme role bojovníka, který se sice umí s mečem otáčet, ale není to žádný hrdina. Překážkou na cestě nebudou jenom různá prostředí a pastičky, ale i nepřátelé.

Hlavní mechanikou hry je soubojový systém. Vývojáři slibují pokročilý systém, nestačí jenom nahodile mačkat tlačítka a čekat, jak to dopadne, ale bude potřeba zvolit správnou taktiku a mít i ty správné dovednosti. Díky tomu budou ve hře celkem jedinečné okamžiky jako upuštění meče kvůli zpoceným dlaním nebo vykrvácení přímo před nepřítelem.

Nepřátelé ve hře nejsou jenom tupá AIčka, ale měli by být stejně schopní a chytří jako samotný hráč. A každý z nich je ve hře z nějakého důvodu, proto nenarazíte na enemáka, který tam je, jenom protože o kousek dál je spawn point.

Ve hře je navíc „Combat Assist“, který pomáhá hráčům zpomalováním času. Podle vývojářů se tajemství úspěchu př souboji neskrývá jenom v rychlých reflexech, ale i plánování dalšího pohybu.

Unto the End vypadá jako hodně zajímavá adventura, která sice staví na jednoduchém příběhu a pokročilém soubojovém systému, ale hra nabízí mnohem víc. Kromě toho, že vás pokouší zabít divočina všude kolem a sem a tam nějaká past, budete čelit i výzvám v podobě jazykové bariery. Nvinná konverzace se tak může rychle zvrtnout. Graficky hra taky zaujme a svět vás opravdu vtáhne. Prostě se už za pár dní dočkáme skvělé hry.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0