Viktorkaa a Tynka – ROZHOVOR – Cosplayerky

11. 08. 2016 Vojtěch Pastuszek
4 145 zhlédnutí

(LULU): Viktorkaa

(JANNA): Tynka

2 cosplaye

Ahojte holky, vidím zde dva cosplaye, které musely trvat pěkných pár hodin, než byly zhotoveny do této podoby. Představíte se našim čtenářům, o jaké postavy jde?

Určitě, já představuji postavu ze hry League of Legends a přesněji to je support Kitty Cat Janna. Vedle mě stojí velmi známá postava ze čtvrté sezony, a to Lulu – Bittersweet.

Jak dlouho jste vlastně dělaly kostýmy? Byl při vás někdo, kdo vám poskytl pomocnou ruku, nebo jste na to byly samy a občas jste musely házet ručník do ringu, když nic nevycházelo?

(LULU): Tak to je opravdu záludná otázka. Řekla bych asi, že můj kostým trval 2 měsíce, ale čistý čas opravdu nedokážu říci. Je to z toho důvodu, protože občas člověk něco natírá, poté musí čekat, než to uschne – toto může trvat i půl dne, po uschnutí se to přetírá znovu, takže se při čekání dělá mnoho různých věcí, buď na kostýmu, nebo domácí povinnosti. Kostým jsem si dělala z velké části sama.

(JANNA): Já tak měsíc, měsíc a půl průběžně. Kostým jsem si šila sama. Ještě v den, kdy začínala tato akce, jsem si došívala ocas a serepetičky.

Chodíte na více akcí, nebo toto je zatím vaše premiéra?

(LULU): Rozhodně jsem již byla na více akcích. Tuto Lulu jsem měla na e-Games a určitě plánuji na další akce.

(JANNA): Já jsem byla na minulých Asus Finals a pak … no to si bohužel nevzpomenu, ale byla jsem na více akcích. Tam jsem měla Frost Fire Annie.

Na kolik vás to tak vyšlo, jestli se mohu zeptat?

(LULU): No je to různé, třeba konkrétně tento cosplay byl okolo 5 000 Kč.

(JANNA): Já teda konkrétně vůbec nevím, protože jsem kožešinu použila ze zbytků, které mi zbyly z minulého kostýmu. Odhadem bych řekla tak kolem 2 000 Kč.

Co byste rády řekly budoucím cosplayerům, kteří by rádi dělali něco podobného, jako vy?

(LULU): Určitě si vybírejte cosplaye, na které se hodíte a v kterých se budete dobře cítit. Jestli jste stydliví a neradi ukazujete své tělo, tak si určitě nevezmete kostým, kde je půl těla odhalené. A rozhodně si brát ze začátku lehčí, nebrat si hned velké sousto a poté budete zklamaní.

(JANNA): Určitě se nebát do toho jít a také – nestavět hned prví cosplay, se kterým se budete půl roku trápit. Stačí lehčí provedení.

Dobře, děkuji vám za rozhovor. Mějte se.

Není zač, ahoj.

Rozhovor je z akce RoG Finals X.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2018 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0