Vývoj No Man’s Sky dokončen, hra může vyjít – NOVINKY

19. 07. 2016 Jakub Fišer
1 686 zhlédnutí

No Man’s Sky je bez pochyby jednou z nejočekávanějších her letošního roku, ne-li tou nejočekávanější. Koncept je absolutně skvělý, upřímně mi trochu připomíná tři roky starou indie hru Starbound, která byla založena na podobném principu – nekonečný vesmír, nespočet slunečních soustav, v nich 18 trilionů planet, na kterých můžete přistát. Planety byly rozděleny do několika druhů, například ledové, tropické, lesní atd. To je ale v závěru irelevantní, protože na každé z těchto planet se nacházela jiná fauna a flóra a každá planeta na vás dýchla jedinečným kouzlem a nabídla ojedinělou atmosféru. Kdo jste hráli Starbound, představte si tuto hru, ale ve 3D a s audio-vizuální stránkou, která předběhla svou dobu; to je ve zkratce nový titul No Man’s Sky.

no-mans-sky-1

Na hru se čekalo opravdu dlouho – konkrétně bezmála čtyři roky – tím lepší je následné zjištění, že hra je hotova. Na Twitteru Seana Murraye, vedoucího projektu No Man’s Sky, se totiž objevila fotka, na které vývojáři slaví výplod své práce – hru No Man’s Sky. Už jen z renderů nebo posledních gameplay screenshotů je patrné, že si na hře vývojáři dali skutečně záležet. Vývojáři ještě do data vydání (které je stanoveno na 10. srpna tohoto letošního roku) plánují uvolnit celkem čtyři videa, na kterých se ve zkratce představí možnosti hry. První video se jmenuje „Explore“ a už z toho názvu je patrné, o co v něm půjde. Představují se nám v něm střípky z létání, což bude jistě také velmi důležitá součást hry, tak především průzkum planet, kterých má být až 18 trilionů.

I když je ve hře tolik obsahu, obávám se jisté repetitivnosti. Největší obavy plynou z questů, doufám totiž, že je vývojáři nepodcenili a ve hře tak bude stále co dělat. I když je ale hra již dodělaná, na její vydání si ještě nějaký ten týden počkáme, hra No Man’s Sky totiž oficiálně vychází 10. srpna, tedy zhruba za 3 týdny a to na PC a PlayStation 4; o dostupnosti na Xbox One se zatím nic neví. Pokud se na hru těšíte tolik, že už nemůžete dospat, bedlivě sledujte YouTube videa s tématikou No Man’s Sky, ať vám nic neunikne.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0