We. the Revolution – NOVINKY – V roli soudce

07. 09. 2017 Filip Starý
456 zhlédnutí

Polské studio Polyslash se pustilo do velmi zajímavého projektu. Jejich prvotina Phantaruk se na Steamu objevila minulý rok a pohybuje se ve vodách survival hororu, ale teď nastala trochu větší změna. V novince We. the Revolution se polské studio vydalo cestou low poly grafiky a francouzské revoluce.

Jako hráči budeme mít možnost přepsat chod dějin, a to doslova. Ve We. the Revolution bude hráč postaven do role významného soudce, jenž má plné právo rozhodovat o osudech ostatních. A lehký úkol to rozhodně nebude. Jak pro hráče, tak pro vývojáře. Francouzská revoluce je bezpochyby nejdůležitější událostí moderních dějin, bez které bychom rozhodně nebyli tam kde jsme a na demokracii bychom pořád ještě čekali.

Odsoudit někoho až takový problém nebude, ale vaše rozhodnutí taktéž ovlivní hrdinovu rodinu, což už stojí za zamyšlení. Bezduchého klikání vinen/nevinen se děsit rozhodně nemusíme. Studio už na hře nějakou dobu pracuje a z dostupných záběrů, kterých je opravdu poskrovnu, vypadá vše velmi působivě.

We. the Revolution se již objevila na několika herních veletrzích, ale stále si drží status nenápadné a tak trochu tajemné hry. Screenshoty ze hry aby hráč pohledal a datum vydání je taky ve hvězdách, ale příští rok by mohl odkrýt více.

Soudit bychom ale měli všechny. Zločince, revolucionáře a mnohdy i nevinné Pařížany, kteří se před soud připletli nevinnou náhodou. Nelze si nepovšimnout jisté podobnosti s úspěšným titulem Papers, Please, jelikož takových her není rozhodně mnoho a jen málokdo si troufne na tvorbu hry založené na principu rozhodování.

Hodně se toho dá pokazit, ale zároveň se toho dá hodně získat. Velmi zajímavé bude low poly zpracování a těžko soudit, jaký dojem dodá hře ve výsledku, ale z dostupných artworků to nevypadá vůbec špatně! Snad se již brzy ocitneme v Paříži a staneme v centru dění nejdůležitějšího okamžiku osmnáctého století.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2019 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0