3 věci, kterých bychom se chtěli v novém Battlefieldu V dočkat

Battlefield V je venku již měsíc a má na kontě také jeden velký update, který přináší zajímavé novinky. Zdaleka však nepřináší tolik věcí, kolik bychom si přáli. Druhá světová válka je velmi zajímavé téma a vývojáři to vědí, i proto se zřejmě rozhodli, že nám budou obsah pěkně dávkovat. Dnes se podíváme na tři očekávané novinky, kterých bychom se rádi v Battlefieldu V dočkali.

Nové národy

V „základním balení“ hry jsou pouze dvě válečné strany, a sice britská armáda a německá armáda, které jdou logicky proti sobě. Ve druhé světové válce se však objevovalo mnohem více národů, které se více či méně do války zapojily. Určitě bychom si přáli vidět bojových stran více. Na prvním místě určitě Sovětský svaz, který druhou světovou válku de facto vyhrál. Určitě by se ale slušelo přidat i další národy, jako je USA, Japonsko, Itálie, Francie, klidně i Jugoslávie, Maďarsko nebo i Řecko, Finsko či Norsko. S tím se pojí i nové zbraně, které tyto státy používaly, jejich bojová vozidla, a tak dále.

Rozdílná bojiště

S tím, jak do hry přibudou nové frakce, by měly přibýt i nová místa k bojování. Druhá světová válka byl obrovský celosvětový konflikt a bojovalo se na rozličných bojištích po celé šíří a výši zeměkoule. Zatím se s Battlefieldem však podíváme jen do Francie, Nizozemska, Belgie, Norska a do Alžírska. Určitě bychom si však přáli více světové rozlohy. V březnovém updatu má přibýt Řecko, pak bychom se mohli dočkat Sovětské svazu, Ukrajiny, také Itálie, snad i dalších oblastí severní Afriky, jako je třeba Tobruk, či americké ostrovy jako je Midway a Pearl Harbor, rozhodně by se nám však líbila i bitva o Iwodžimu.

Nové elitní třídy bojovníků

Hra nabízí čtyři základní třídy bojovníků, a sice Assault (pěšák), Medic (lékař), Support (kulometník) a Scout (odstřelovač). To je však málo, vždyť takové Star Wars Battlefront II nabízí i další třídy, jako jsou elitní třídy. V Battlefieldu 1 také byly elitní třídy, tak proč ne v novém Battlefieldu V. Dočkat bychom se mohli plamenometníků, specialistů přes výbušné zbraně, pilotů, řidičů či třeba velitelů, kteří by měli větší vliv na posádku. Možností je skutečně dost, jen se nad tím zamyslet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *