7 Days To Die alpha12 -RECENZE- Zombie apokalyptická počítačová hra

Nový upgrade (nová verze) počítačové hry 7 days To Die Alpha 12. Hra obsahuje dokonalé a vylepšené grafické efekty, celkově i grafický vzhled, nové části mapy (například rozlehlé pole, nové přepracované lesy, dokonce jsou ve hře obsažené i hory), nové itemi (věci, nástroje) a motorové vozidlo (stále není možnost jezdit s automobilem, já doufám že jednou se toho dočkáme). Většina nových itemů (věcí či nástrojů) jsou části motorového vozidla či motorky. Jestli se chcete projíždět po otevřeném světě na motorovém vozidle respektive na motorce, tak budete muset sbírat kanystry s benzínem. Do hry je přidán i revolvér a spousta dalších unikátních zbraní. Ve hře 7 Days To Die Alpha si užijete střídání ročních období – jaro, léto, podzim, zima. Ve hře si lze oblékat postavu. Obvzlášť v zimě si budete muset najít nějaký oděv, jinak můžete umrznout. Zombie jsou dokonale propracované a zdokonalené, jakmile vystřelíte, zvuk je parádně rozdráždí a přiláká na místo, odkud jste vystřelili. Co se týče pohledu, tak zůstává stejný. Můžete si přepnout kameru na pohled shora (něco podobného jak v GTA San Andreas).

Alpha_12_Minibike_Motion_Blur

Ve hře 7 Days To Die Alpha 12 je stále singleplayer mód (hra pro jednoho hráče) a multiplayer (hra pro více hráčů). Ve hře pro jednoho hráče (singleplayer mód) máte celkově zpřístupněný otevřený svět se spoustou rozlehlých biomů (různých částí mapy). Při vytváření hry v menu si můžete nastavit počet zombií nebo si můžete zombie vypnout úplně. Příběh hry zatím žádný není, ale je možné, že časem nějaký vznikne. Místo příběhu hledáte jídlo, vodu, zbraně, různé nástroje a hlavně oděvy. Hra pro více hráčů (multiplayer mód) zůstává také stejná. Jen nevím, zda je možnost jezdit na motorovém vozidle i se spoluhráčem (v multiplayer módu).

tumblr_nn0rj4Otc11ta6qcfo1_1280

Uvidíme, zda bude 7 Days To Die Alpha 13. Ale bylo by zajímavé konečně naprogramovali možnost jezdit v automobilním vozidle. Snad se toho brzy dočkáme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *