Abermore – NOVINKY – Thief ve světě Dishonored!

Vývojáři z Four Cicrcle Interactive, kteří stáli za hrou 10 Second Ninja, se vrací s novým titulem. Tentokrát jde o stealth RPG Abermore, ve kterém má hráč 18 dní na to aby naplánoval, zorganizoval a provedl perfektní heist.

  • Plánované datum vydání: 29. března 2022
  • Vývojář: Four Circle Interactive
  • Platformy: Microsoft Windows

Abermore je hlavní město smyšleného neo-Eduardovského světa, kde se technologie míchá s pochybnými módními rozhodnutími. A výsledkem je něco jako Dishonored svět, ve kterém se nesnaží napravit křivdy minulosti, ale chcete si prostě napakovat kapsu, protože je kolem dost výstředních, bohatých občanů.

Hra je jasně inspirovaná Thiefem, ale v poslední době je právě takových nedostatek. Ve svých 18 dnech máte čas na to promyslet si, jak k loupeži přistoupíte, koho si najmete, koho si vyberete jako partnera. Ve hře jsou i nějaké magické schopnosti, které můžete využít ve svůj prostěch.

Vývojáři tvrdí, že kampaň – nová loupež, bude v něčem unikátní. S novým příběhem přibudou i nové možnosti, jak přiblížit svoje pracky k velké výhře. Hráč může pomáhat i svým společníkům s jejich speciálními heisty. A měli bychom se dočkat i tabulky, ve kterém můžeme svoje skóre porovnávat i s dalšími hráči a bojovat o post toho nejlepšího, nejtiššího a nejbohatšího zloděje.

A i když už jsem zmínila hry jako je Dishonored nebo Thief, Abermore se nebere zase tak vážně. Profesionálové na poli loupeží by samozřejmě měli mít promyšlený každý svůj krok, ale často se dostanou i do komických situací, které hra umožňuje. K omráčení otravné ochranky můžete použít talířek nebo třeba banán. Kdo by si pomyslel, že je ovoce tak nebezpečné.

Abermote jako první zamíří na Steam a tedy na PC, už koncem března, přesněji 29. března 2022. Jestli se přidá hra i do knihoven na dalších platformách zatím není jasné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.