Acer Predator 21X – HARDWARE – Notebook se zahnutým displejem

O úžasné a nadupané řadě Predator od Aceru už jste doufám slyšeli. S každým dalším masivním modelem přináší jednu skvělou novinku za druhou a tentokrát se opravdu překonali.  Již několik předchozích modelů z této řady nám dokázalo, že i notebooky mohou být opravdu výkonné, ale Acer Predator 21X posunul laťku zase o několik příček výše.

acer-predator-21-x

Jedná se totiž o naprostou prvotinu – tenhle model má totiž neuvěřitelných 21 palců – a co víc, dokonce je to první notebook na světě se zakřiveným displejem! No a to rozhodně není všechno. Taky v něm najdete Intel Core procesor 7 generace chlazený pěti větráčky a dokonce celé dvě grafiky GeForce GTX 1080! Taky se do něj nacpou až 4 TB SSD a našlo se tu i dost místa pro 4 DD4 sloty, z kterých vytáhnete až 64 GB RAM. Krom toho vás potěší i mechanickou klávesnicí, přičemž numerická část klávesnice se dá obrátit v touchpad a chlubí se také 4.2 reproduktorem, matným displejem IPS s rozlišením 2560 x 1080 bodů, LED podsvícením, samozřejmost je i možnost přetaktování a můžete ho také ovládat očima. Většinu kabeláže si napojíte zezadu a z každé strany na vás čekají další dvě USB, klasický jack a také slot na SD karty, čili všecko, co by měl každý počítač obsahovat.

predator_21x_2

No samozřejmě ale má i svoje vady na kráse. Totiž asi hlavním problémem je to, že se vám nevejde jen tak do nějaké kabelky, je totiž ve všech rozměrech opravdu obří. A samozřejmě taková mašinka také něco váží – tahle dokonce neuvěřitelných 8 kilo a to už se opravdu dost pronese. Dobrá zpráva však je, že se objeví na trhu údajně již v lednu roku 2017, ale nepočítejte, že vám na tuhle krásku postačí kapesné – i předchozí Acer Predator 17X totiž vyjde skoro na 100 tisíc korun, takže ani tenhle model si jen tak někdo nepořídí. No ale není to alespoň na pohled krása?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *