Acer Predator 21X – HARDWARE – Notebook se zahnutým displejem

05. 11. 2016 Zuzana Bumbová
1 693 zhlédnutí

O úžasné a nadupané řadě Predator od Aceru už jste doufám slyšeli. S každým dalším masivním modelem přináší jednu skvělou novinku za druhou a tentokrát se opravdu překonali.  Již několik předchozích modelů z této řady nám dokázalo, že i notebooky mohou být opravdu výkonné, ale Acer Predator 21X posunul laťku zase o několik příček výše.

acer-predator-21-x

Jedná se totiž o naprostou prvotinu – tenhle model má totiž neuvěřitelných 21 palců – a co víc, dokonce je to první notebook na světě se zakřiveným displejem! No a to rozhodně není všechno. Taky v něm najdete Intel Core procesor 7 generace chlazený pěti větráčky a dokonce celé dvě grafiky GeForce GTX 1080! Taky se do něj nacpou až 4 TB SSD a našlo se tu i dost místa pro 4 DD4 sloty, z kterých vytáhnete až 64 GB RAM. Krom toho vás potěší i mechanickou klávesnicí, přičemž numerická část klávesnice se dá obrátit v touchpad a chlubí se také 4.2 reproduktorem, matným displejem IPS s rozlišením 2560 x 1080 bodů, LED podsvícením, samozřejmost je i možnost přetaktování a můžete ho také ovládat očima. Většinu kabeláže si napojíte zezadu a z každé strany na vás čekají další dvě USB, klasický jack a také slot na SD karty, čili všecko, co by měl každý počítač obsahovat.

predator_21x_2

No samozřejmě ale má i svoje vady na kráse. Totiž asi hlavním problémem je to, že se vám nevejde jen tak do nějaké kabelky, je totiž ve všech rozměrech opravdu obří. A samozřejmě taková mašinka také něco váží – tahle dokonce neuvěřitelných 8 kilo a to už se opravdu dost pronese. Dobrá zpráva však je, že se objeví na trhu údajně již v lednu roku 2017, ale nepočítejte, že vám na tuhle krásku postačí kapesné – i předchozí Acer Predator 17X totiž vyjde skoro na 100 tisíc korun, takže ani tenhle model si jen tak někdo nepořídí. No ale není to alespoň na pohled krása?Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0