Age of Darkness: Final Stand – NOVINKY – Boj proti temnotě!

Age of Darkness: Final Stand takový je název nové RTS dark fantasy strategie, ve které se lidstvo statečně brání obrovským hordám nepřátel. A když říkám obrovským, myslím obrovským, vývojáři slibují až 70 000 nepřátel na jedné mapě a to je opravdu hodně.

  • Datum vydání: 7. října 2021
  • Vývojář: PlaySide
  • Platformy: Microsoft Windows, Linux, Android, mac OS

Temnota je Age of Darkness nebezpečná entita, nikdo neví přesně kde se vzala a koluje o tom spousta příběhů, jedna věc je ale jistá. Hordy bestií se pod rouškou tmy noc co noc vrací, aby zničili vaše opevnění a zmasakrovali vaše obyvatele.

Hra je od samého začátku rozdělená na den a noc. Zatímco ve dne máte čas na budování a rozšiřování opevnění, v noci o všechny svoje výhody přicházíte. Na začátku noci si musíte vybrat postih, který hraje do karet nepřátelům, ale pokud se vám povede přežít, do dalšího dne dostáváte požehnání.

V Age of Darkness proti vám hraje i takzvaná Fog of War, hnusný oblak jedovaté mlhy je na mapě jenom, aby vám znepříjemňoval život. V první řadě zahaluje mapu, takže nevidíte blížící se jednotky. Jakmile se mu povede zahalit vaše jednotky, sníží se jejich statistiky a ve většině případů se s nimi můžete rozloučit, ale ještě horší to je, pokud mlha zahalí vaše budovy. V těch se potom pro změnu začnou spawnovat nepřátelské jednotky.

Vaší největší nadějí jsou tak vlastní vylepšení a hrdinové, kteří se nebojí tmy. Nezní to moc vznešeně, ale tady je to prostě to nejlepší.

Age of Darkenss je momentálně v Early Accessu a má jediný hratelný mod, který vývojáři pojmenovali jako Survival. Čeká na vás tak nekonečný boj dobrá a zla, teda, světla a tmy. To je přesnější. Během Early Aaccess fáze bude přibývat nový obsah, vývojáři zatím implementovali základní prvky gameplaye a teď se víc zaměří na příběh a doufám, že se objeví i nějaká kampaň.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *