Agony: Chystaný survival titul z pekla – NOVINKY

Hororové hry obohacené o survival žánr jsou dnes velmi populární a těší se zasloužené oblibě. Poslední dobou se z těchto dvou odvětví stala velmi povedená dvojice. Vyzdvihnout můžeme všemožné zombie tituly, například anglické Zombi, nebo tajemný a velmi dobře zpracovaný The Forest. Všechny tyto hry mají ale jedno společné – odehrávají se někde na tomto světě; případně ve vesmíru. Ale pozor! Polské studio Madmind Studio totiž chystá hru jménem Agony, ve které bude hlavní úkol značně předvídatelný – přežít. Nejvíce ale půjde o tu otázku „Kde?“. Jakožto duše zesnulého člověka se totiž budete muset toulat po hořících pustinách a projít si peklem. Doslova!

agony2

Ano, přesně o to totiž jde. Děj hry bude zasazen do pekla. Nic speciálního, prostě peklo, jak ho známe. Trochu může hra připomínat dávno minulý titul Messiah z dílen studia Shiny Entertainment, kde šlo dokonce, jakožto duše zemřelého, posednout jiné zbloudilce nebo slabší démony. Budete tedy také cestovat všemožnými útrobami pekla, kde budete narážet na další zbloudilé duše, démony, přízraky a další pekelná stvoření; ti, co hráli Heroes of Might and Magic budou vědět. Hned se nám v tom případě nabízí zajímavá otázka – proč se naše postava vůbec do pekla dostala? To bude pravděpodobně hlavní zápletka celého příběhu.

Hra je zajímavá například ještě v tom, že ve zmiňovaném vývojářském týmu Madmind Studio zatím pracuje pouze devět lidí. Ale pozor, najdeme zde i lidi, kteří přidali ruku k dílu na vývoji posledního Zaklínače a doplňujících datadisků. Hra vypadá, již podle teaseru, velmi nadějně, teď už jen stačí počkat na datum vydání, které zatím bohužel není známo, ale bylo vyřknuto něco, týkající se data vydání a těšit se tak můžeme stoprocentně na příští rok. Hra vyjde na počítače a  konzole nové generace – Xbox One a PlayStation 4. Řekl bych, že se nemusíme bát, vývoj hry je rozhodně v dobrých rukou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.