Alex Hunter nastupuje do řad Realu Madrid – NOVINKY

FIFA 17 byla první generací virtuálního fotbálku, která přinesla nový engine Frostbite a také nový systém snímání grafiky jménem Real Player Motion. To dovolilo mimo jiné také zavést příběhový režim Cesta s přehršelem animovaných cutscén a hlavním hrdinou Alexem Hunterem. V tomto prvním díle se Alex probojoval do základní sestavy jednoho z nejlepších anglických klubů. Ve FIFě 18 se dokonce dostal i do zámořské soutěže MLS a dokázal ji vyhrát. Na konci tohoto dílu jej však oslovil s nabídkou věhlasný Real Madrid, který potřebuje zalepit ránu po odchodu hvězdného Cristiana Ronalda. A přesně o cestě Alexe Huntera španělskou La Ligou bude vyprávět Cesta ve FIFA 19.

A jelikož ve FIFA 19 bude přítomna Liga Mistrů, Alex Hunter má před sebou další cíl – vítězství v Lize Mistrů. EA Sports disponuje licencemi i pro španělskou nejvyšší soutěž, takže Alex Hunter bude vypadat skvěle i v bojích o španělský ligový pohár. Krom toho si EA Sports pojistilo licence i na nejvyšší italskou ligu Seria A, stejně tak jako na italský domácí pohár, ve hře je tak i možná realita přestupu Alexe Huntera do Juventusu Turín za Cristianem Ronaldem. Tomu však nutně neodpovídá chování celku Real Madrid, který na svém Twitteru oznámil přestup Alexe Huntera, stejně jako to dělá u klasických posil; Alex však za Bílý balet bude bojovat jen ve hře FIFA 19, nikoliv reálně. Celá situace s Cristianem Ronaldem zjevně s vedením Realu Madrid tolik zahýbalo, že se rozhodli čas trochu odlehčit. Podle negativních ohlasů se jim to však moc nepovedlo. Fanoušci by si totiž přáli spíše, aby vedení přivedlo skutečné posily, které jejich tým po odchodu Ronalda a trenéra Zidana opravdu potřebuje.

Na každý pád nám to ale dává vědět, že příběhový mód Cesta bude v novém ročníku FIFA 19 velmi zajímavý a plný emotivních momentů z kariéry nadějného anglického fotbalisty Alexe Huntera. Nová FIFA 19 vychází 25. září na PlayStation 4, Xbox One, PC a také Nintendo Switch. Nejlepší fotbalový simulátor nabytý novými licencemi, novými herními i grafickými mechanikami. Těšíte se? My ano!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *