Alien Food Invasion – MOBILNÍ HRY – Zabít a ugrilovat!

Alien Foof Invasion je naprosto unikátní a zábavná akční hra, s perfektně barevným zpracováním a úsměvným příběhem. Protože jak asi může skončit invaze mimozemské zeleniny na po zuby ozbrojené farmáře, kteří chtějí jenom svůj klid a nádherně osázená políčka?

  • Datum vydání: momentálně v beta verzi
  • Vývojář: Fun Flavour Games
  • Platformy: Android

Jednoho krásného dne se nevyhnutelná mimozemská invaze dostala až na váš dvorek. Instinkty velí vám, ubohému farmáři bránit sebe i svou rodinu. Jedno vedlo k druhému a než se nadějete, servírujete agresivní mimozemskou zeleninu na stůl, k rodinné večeři. Výborné rodinné večeři, nutno dodat.

To vás dovede ke geniálnímu nápadu a perfektnímu byznys plánu. Mimozemšťani chutnají skvěle a ulovit je není zase tak těžké. Tak proč tu snahu nezpeněžit. A přesně takhle se dostáváte k jádru hry. Lovíte „suroviny“ z jiné planety a přeměňujete je na chutné jídlo. S přibývajícím počtem zákazníků je potřeba zefektivnit produkci. K tomu jsou tady mise, za úspěšný průchod se třemi hvězdičkami na vás čeká bohatá odměna.

Hlavní postavou je tady farmář Edward, není ale jedinou postavou. Po ruce máte další členy své rodiny, svou ženu a dceru. V misích kontrolujete všechny tři postavy najednou a musíte mezi nimi přepínat, protože bojovat může vždycky jenom jedna postava. Ze začátku je to trochu zmatené, ale všechno je jenom o zvyku. Rozhodně to není nejlépe vymyšlené ovládání, ale určitě je zábavné a dokáže přidat troch stresu navíc.

Ve studiu Fun Flavor Games se hry dělají trochu jinak, abych tak řekla. Designeři se nedrží jenom jedné pastelky, ale používají celou paletu. Dialogy jsou stejně vtipné jako celá zápletka hry.

Alien Food Invasion je zatím v testovací verzi. Už teď se můžete před-registrovat na Google Play. Momentálně je dostupná jenom verze hry na Android, ale další platformy by měli přijít časem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *