Alien: Rogue Incursion – Vesmírné nebezpečí ve VR!

Společnost Survios dnes oznámila připravovaný titul pro virtuální realitu, Alien: Rogue Incursion, který vyvíjí ve spolupráci se společností 20th Century Games. Tato nová hra je akčním hororovým titulem pro jednoho hráče, který se odehrává v univerzu Vetřelce. Bude podporovat headsety VR a uvedena na PSVR2, PC VR a Meta Quest 3 v průběhu příštích prázdnin.

Rogue Incursion je novým příběhem o nešťastném člověku, který se setká s Xenomorfem a musí udělat vše pro přežití. Tým Surviosu začal pracovat na titulu Aliens v roce 2022, ale další informace nebyly dosud zveřejněny. Hra Aliens měla původně vyjít na konzolích, PC i VR, avšak podle odhalení Surviosu bude Rogue Incursion exkluzivním VR titulem. Survios se zabýval také vývojem dalších licencovaných her, včetně Creed: Rise to Glory a The Walking Dead Onslaught.

TQ Jefferson, produktový ředitel Společnosti Survios, řekl o novém titulu: „Náš tým v Surviosu je velkým fanouškem Vetřelce a dlouhou dobu pracoval na hře Alien: Rogue Incursion, kde spojujeme technologicky nejvyspělejší, nejúchvatnější a nejnapínavější VR zážitky s nejlepšími franšízami ve své třídě. Tento zcela originální příběh obsahuje naše oblíbené prvky z Vetřelce, jako je akce, srdceryvný průzkum a děsivé Xenomorphy, které vám přijdou na ještě. Během letošních prázdnin se nemůžeme dočkat, až hráči tuto hru vyzkouší.“

Teaser pro Rogue Incursion ukazuje, že hra se bude odehrávat na neznámé planetě, kde hrozí nebezpečí od mimozemských příšer. Hráči se budou moci bránit pomocí pulzní pušky. Hra bude využívat Unreal Engine 5, což slibuje vizuálně působivý zážitek ve VR. Komunita je nadšená a mnoho hráčů se těší na návrat světa Alien: Isolation. Alien: Rogue Incursion bude k dispozici pro PC a PlayStation 5.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *