American Truck Simulator – NOVINKY – Zajeďme si do Nového Mexika!

České vývojářské studio SCS Software přineslo hernímu světu takové lahůdky, jakými jsou první dva díly série Euro Truck Simulator a zámořské vydání American Truck Simulator. Všechny tři zmiňované hry jsou u nás velice oblíbené, což jen dokazuje zájem o práci řidiče nákladního vozu; a to i přes fakt, že se jedná o skutečně nebezpečné povolání. Oblíbenost her s touto tématikou může být ale způsobena i tím, jak skvěle je hra koncipována a že se skutečně snaží věrně napodobit rutinu všech řidičů. Jízda, spánek, jízda, sem tam nějaké to papírování, jízda, spánek a takhle pořád dokola. Neuvěřili byste ale, jak velká zábava je si na to hrát.

Oblíbený simulátor American Truck Simulator pomalu odkrývá mapu spojených státu a dalším cílem je prosluněné Nové Mexiko. Města jako Albuquerque, Santa Fe, Roswell a mnoho dalších se stanou oblíbenou destinací vašich zaměstnavatelů či přímo vašich dodávek. Nové Mexiko je i plné krásné přírody, kterou si můžete užít z kabiny nákladního vozu. Když už jsme u těch aut, i jim s novým DLC přibude plno nových vylepšení a dekorativních prvků. Pouště a dálnice Nového Mexika čekají na vaše objevení a bude jen na vás, zdali se do tohoto odlehlého kusu Ameriky budete chtít podívat.

Do Nového Mexika se se svým tahačem můžete v těchto dnech již podívat a vývojáři si za dodatek neúčtují žadnou přehnanou sumu, na Steamu v přepočtu zhruba 300 korun. Nic vám tedy nebrání podívat se dál za obzor zapadajícího slunce. Nabízí se ovšem otázka, kam popoutují kola našich tahačů v budoucnu. Jak již bylo mnohokrát řečeno, vývojáři chtějí ve svém simulátoru zvěčnit celou Severní Ameriku, včetně východní pobřeží. Bude záležet jen na nich, jestli se chopí doplnit západní pobřeží například o státy jako Idaho nebo Washington, nebo se zaorientují spíše na jihozápad a v několika příštích měsících se dočkáme třeba i Utahu či Colorada. Hra vychází pouze na PC, tak utíkejte startovat motory, Nové Mexiko čeká!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *